מאמרים

מיסטיקנים


מיהם מיסטיקנים ומהי עבודתם?

לפני שאנו מנסים להגדיר מיהם המיסטיקנים אנו נגדיר מהי מיסטיקה. מיסטיקה היא רוחניות או תורת הנסתר. מדובר על שם כולל לתחומים רבים כגון תורת הסוד, החוש השישי, רוח המיסטיקה ועוד. במיסטיקה אנו עושים שימוש בעזרים מסוימים כמו אבנים וקריסטלים, אך תחום זה שייך בהחלט לעולם הרוח ואין הוא מנסה להתחמק מהמדע, הוא פשוט נוגע במקומות בהם המדע אינו יכול לגעת וזאת משום שמדובר בסופו של דבר ברוחניות.

מיסטיקנים הם כל אותם האנשים אשר עוסקים בתחומים השונים של המיסטיקה, במרבית הפעמים הם מגיעים אל התחום משום משיכה טבעית אליה ומן הסתם שתחום זה אינו נלמד בשום מסגרת פורמאלית ולכן גם אין עליו שום פיקוח.


מיסטיקנים מובילים


איזה סוגים של מיסטיקנים ישנם?

יש הרבה סוגים של מיסטיקנים הטרנד החדש ביותר הוא גם העתיק ביותר והוא עוסק בקבלה. כל אחד מהמיסטיקנים לוקח את התחום למחוזות אותם הוא מכיר, פעמים מדובר על הצלחות ופעמים על לא כלום אך אין ספק כי הקבלה מותירה רושם רב על אנשים רבים. יש כיום קמעות קבלה למגוון תחומים בחיים: קמעות לפרנסה טובה, קמע לבריאות, קמע נגד עין הרע ועוד ועוד. הקמעות עובדים!

לחצו כאן למידע נוסף אודות מיסטיקנים און ליין - שירות המיסטיקה המוביל בישראל.

סוג נוסף נפוץ במיוחד של מיסטיקנים הם קוראי הקלפים למיניהם. מדובר על קריאה בקלפי טארוט אשר מסמלים עבר, הווה עתיד אצל אנשים. פתיחה אמיתית בקלפי טארוט צריכה להתבצע כאשר המיסטיקן מאפשר ללקוח לחלק ולבחור את הקלפים בידיו.

אסטרולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהמיסטיקה וזאת למרות שחלקים רבים ממנה הוכחו כמדעית נכונים. אסטרולוגיה היא תורת הכוכבים והיא עוסקת בקריאה בכוכבים על פי תאריך לידה מדויק. סוגים נוספים של מיסטיקנים הם הקוראים בקפה, מגדת עתידות, נומרולוגים, מתקשרת מומלצת, מבצעי החזרת אהבה, פתיחת מזל, פירוש חלומות לפי הקבלה, תקשור רוחני, קריאת גרפולוגיה ועוד.


איך ניתן לדעת איזה מיסטיקנים הם הטובים והאמינים ביותר?

כולנו מכירים את התוכנית המצוינת זמן מיסטיקה, שמפגישה אותנו עם מיסטיקנים מובילים. כמו בכל תחום אחר גם בתחום המיסטיקה ניתן להבדיל בין המקצוענים ובין הפחות מקצוענים על ידי כמה פרמטרים כשהראשון הוא המוניטין של המיסטיקן. אם שמו הלך לפניו והוא הצליח להרשים ביכולותיו אנשים רבים הרי שיש דברים בגו. בדרך כלל שמועות על מיסטיקן כזה או אחר עוברות מפה לאוזן אך בשנים האחרונות אנו יכולים ליהנות מפידבקים גם באינטרנט, לכן, מומלץ לבדוק בפורומים השונים בתחום האם ישנם מיסטיקנים מומלצים במיוחד ומדוע. נתנאל הכהן המקובל הוא הוכחה למיסטיקן בעל מוניטין וסגולות יחודיות. כמו נתנאל הכהן, ישנם מגוון מומחי קבלה שעורכים מדי שנה טקסי הסרת עין הרע לאנשים פרטיים ולקבוצות. מומלץ מאד.

בנוסף, כיום בתחום התקשורת אנו יכולים להיתקל רבות במיסטיקנים אשר מציעים את השירותים שלהם, פרסומים אלו עולים הון עתק ומן הסתם שהמיסטיקנים הרוויחו את הכסף מן התחום, לכן זוהי יכולה להיות אינדיקציה נוספת לשירות אותו הם מציעים. רצוי תמיד להיות זהירים ולברר כמה שיותר מידע לפני שקופצים למים, שהרי לא כל קורא בקלפים הוכשר על ידי קורס טארוט מקצועי או ניחן במתנת האל, ולעיתים המידע שנמסר איננו המהימן ביותר.