מאמרים

פתיחת מזל


פתיחת מזל ע"י מומחי קבלה

פעמים רבות אנו מרגישים כי אנו תקועים בחיים, שאנו דורכים במקום מסוים ולא מצליחים להתקדם קדימה. ההרגשה הזו של חוסר ברכה והצלחה מלווה אותנו בכל תחומי העיסוק שלנו: בעבודה, במשפחה, בזוגיות ועוד. במצב כזה אנו מבינים שיש לנו חסימה במזל. חסימה זו אינה מאפשרת לנו להתקדם ועל כן במקרה כזה חשוב וצריך לעבור תהליך הנקרא פתיחת מזל.


פתיחת מזל


פתיחת מזל - משמעות המושג

• כאשר המזל שלנו תקוע, משמעות הדבר היא שהשפע והברכה לא נכנסים לחיינו. מצב זה עלול להשפיע בצורה ישירה והרסנית על רוב תחומי חיינו. במצב כזה חשוב לברר מדוע יש עיכוב במזל שלנו, וחשוב יותר, לפתוח שוב את צינור השפע והברכה לחיינו. כדי לעשות זאת בהצלחה, צריך לפנות לאיש קבלה הבקיא בתהליכים של פתיחת מזל לפי המסורת היהודית.

• המושג פתיחת מזל מופיע פעמים רבות בספרי קבלה ויש אנשי קבלה רבים העוסקים בנושא זה. איש קבלה יכול לגרום למזל שלנו להיפתח מחדש באמצעות שימוש בקמעות שונות, בתפילות, בשינוי שמנו הפרטי, בסגולות ובתיקונים. על ידי שימוש באמצעים אלו אפשר לגרום לשפע לזרום שוב אל חיינו.

• פתיחת מזל זהו תהליך של ריפוי הנשמה והגורל. הריפוי נעשה בשימוש באמצעים חיצוניים המביאים לשינויים קיצוניים בפנימיות שלנו ולתנודות רוחניות חיוביות בנשמה הגורמות לה להתרומם מעלה.


פתיחת מזל - על הגורמים לחסימת המזל

• אחד הדברים הבולטים שבגינם הרבה אנשים נדרשים לבצע תהליך פתיחת מזל הוא עין הרע. מושג זה שהיה נפוץ בימי קדם, קיים גם כיום. עין הרע יכולה להזיק בתחומים רבים: בזוגיות, בבריאות, בשלום בית, בבעיות פרנסה ועוד. עין הרע נדבקת בדרך כלל על ידי קנאה של אדם בזולתו, לכן חשוב מאוד להיזהר מקנאים ולהשתדל להתרחק בעצמנו ממידת הקנאה הטמונה בנו. הסרת עין הרע אף היא עוזרת רבות לסילוק מזל רע בחיים.

• תהליך של פתיחת מזל עוזר מאוד, אך לא באופן מלא. כדי להגיע לשלווה נפשית חשוב מאוד לברר בצורה יסודית ומעמיקה את גורם העיכוב ולמגר אותו. רק לאחר מיצוי גורם העיכוב נוכל לפתוח בחיים חדשים ללא עיכובים וחסימות.