מאמרים

נתנאל הכהן


נתנאל הכהן הוא אחת הדמויות המפורסמות ביותר בקרב העוסקים בתורת הקבלה. אלפי אנשים לא עושים צעד בלי להתייעץ אתו. נתנאל הכהן מייעץ בתחומים רבים כמו פרנסה, זוגיות טובה, קמעות, בחירת שמות לילדים, הסרת עין הרע ועוד. למקובל נתנאל יש ידע רב בתורת הקבלה, הוא למד במשך שנים רבות וארוכות בישיבות של מקובלים והוא מומחה בהרכבת קמעות וסגולות לכל מטרה.

נתנאל הכהן - על האישיות הכריזמטית שלו

• המקובל נתנאל מעביר תוכנית רדיו בשם "אור הקבלה". אלפי אנשים מאזינים לתוכנית ופונים אליו בשאלות. נתנאל יודע לענות בצורה משכנעת וסמכותית, הוא כובש את האנשים גם דרך גלי הרדיו. בכל נושא ולכל מצוקה יודע המקובל נתנאל למצוא פתרון ולרפא, באמצעות המילים המרגיעות והעצות הנכונות, מצוקות רבות.

• בשנת 2010 ערך נתנאל הכהן כנס רב משתתפים בהיכל התרבות בתל אביב. היכל התרבות כבר ידע מופעים רבים וגדולים, אך זו הייתה הפעם הראשונה שהמוני אנשים התקבצו לערב המבוסס כולו על תורת הקבלה. באותו ערב דיבר המקובל על עין הרע, על הפגיעה הגדולה באנשים רבים, ועל הדרכים והאפשרויות להסיר אותה. דבריו שיצאו מלב כנה כבשו לבבות רבים ואנשים רבים פנו אליו לאחר התוכנית כדי שיעזור להם ויסיר מהם את העין הרעה הפוגעת בהם.

• נתנאל הכהן מתבלט בארגון כנסים עוצמתיים המשאירים רושם רב על המשתתפים בהם. למקובל נתנאל יש יכולת תקשורת מדהימה ואנשים רבים נוהים אחריו. רבים גם קונים קמעות קבלה, המיוצרים ע"י נתנאל הכהן לפי הנחיות מפורטות.

• נוסף על הסרת עין הרע מומחה נתנאל הכהן גם בפתיחת מזל ובהסרת חסימות אנרגטיות.

נתנאל הכהן - על המומחיות בבחירת השמות

• הורים רבים פונים אל המקובל נתנאל כדי שיעזור להם לתת שם לתינוקות שנולדו. לפי מסורת הקבלה לשם הניתן לפעוטות יש השפעה על נתיבי החיים בעתיד, על המזל ועל הגורל.

• כדי לבחור את השם המתאים ביותר יש לבדוק את תאריך הלידה העברי, את שם האם ועוד. מדע הקבלה בשילוב הידע בנומרולוגיה מעניק משמעות לכל מספר לכל אות ולכל פסיק. לעתים שינוי אות אחת בשם עלול להשפיע לטובה, או חלילה לרעה, ולשנות את הגורל.