מאמרים

הורוסקופ


הורוסקופ – מהו?

אנחנו רואים את המילה "הורוסקופ" בכל עיתון יומי, עיתון שבועי, מגזינים, ירחונים, ובמאות אתרי אינטרנט ברשת. ההורוסקופים מספרים לנו בקצרה כיצד גרמי השמים משפיעים על חיינו, ואיזה פעולות שבועיות או יומיומיות כדאי לנו לבצע או לא לבצע כתוצאה מכך. ההורוסקופים היומיים הם אפילו מתומצתים עד כדי רמה של כמה משפטים בנוסח "היום תפגשו מכר ותיק". רובנו לא סומכים על התחזיות הללו, וקוראים אותם לשם שעשוע בלבד, או מתוך הרגל. אך מעבר לכך, ישנם סוגים נוספים של הורוסקופים – תחזיות אישיות על פי מפה אסטרולוגית אישית לכל אדם.

האם כדאי להאמין להורוסקופ?

ניתוח הורסקופ שבועי או יומי מתבסס על פי השמש בלבד, ולכן הוא לא יכול להיות מדויק במאת האחוזים. האסטרולוג בוחן את המפה באופן כללי לכל מזל, ועקב כך הסיכויים קלושים להגעה ספציפית לכל קהל היעד. זו הסיבה שאנשים רבים לא מאמינים להורוסקופים ורואים אותם כדבר מגוחך וחסר טעם. לא מומלץ לחיות לפי ההורוסקופים בעיתונים היומיים והשבועיים, אך כדאי לדעת כי הורוסקופ אישי מאת אסטרולוג מומחה הינו מדוייק להפליא כשמדובר בתחזית אישית לפי מפה מדויקת.


הורוסקופ


מפת הורוסקופ אישית

מפת הורוסקופ אישית נעשית על ידי אסטרולוגים, והיא מתבססת על פי תאריך הלידה, שעת הלידה ומקום הלידה של האדם המבקש ייעוץ אסטרולוגי ובניית מפת הורוסקופ אישית. מפה אסטרולוגית הינה מהימנה ביותר ומדוייקת. היא מתארת את אופיו של האדם ותכונותיו, גורלו ואת התחומים בהם הוא חזק יותר או פחות. המפה יכולה לפתוח בפניו עולם שלם של מודעות עצמית, ולהמליץ על דרכי פעולה שונות.


הורוסקופ בטלפון

כיום ניתן לקבל הורוסקופ אישי, מדויק להפליא – מאת מיסטיקנים מומחים בטלפון. אסטרולוג טוב לא צריך לפגוש אתכם פיסית כדי לספק תחזית מדויקת, אלא פשוט לקבל מכם את הנתונים המדויקים של תאריך הלידה וזמן הלידה. אנו ממליצים לכם לברר את הנתונים, ולהתקשר ישירות אל אנשי מקצוע. לתשומת ליבכם, האנשים העשירים ביותר בעולם נוהגים להתייעץ עם מיסטיקנים מידי חודש ומידי שנה. בהצלחה!