מאמרים

זמן מיסטיקה


זמן מיסטיקה | מאת רינה יוגל

זמן מיסטיקה היא תוכנית טלוויזיה המשודרת בערוץ 10 ועוסקת בתכני מיסטיקה. בתוכנית משתתפים נומרולוגיים מפורסמים, קוראות בקלפים, אסטרולוגים, אנשי קבלה, קוראים בקפה ועוד. צופים רבים מכל רחבי הארץ מפנים שאלות אל המומחים המתארחים בתוכנית ומקבלים תשובות אישיות. המומחים המתארחים בתוכנית זמן מיסטיקה מנדבים לצופים טיפים אשר יוכלו להקל על החיים ולפתור בעיות רבות ושונות.

זמן מיסטיקה 
לוגו התוכנית זמן מיסטיקה.


זמן מיסטיקה - על התוכנית ועל התכנים

• התוכנית זמן מיסטיקה היא תוכנית יומית המשודרת בשעת הצהריים. התוכנית אינה זוכה לחשיפה גבוהה בשל השעה שבה היא משודרת, שעה שרק צופים מעטים יושבים אל מול הטלוויזיה. אך למרות השעה הלא פופולארית הצליחה התוכנית לאסוף קהל צופים אוהד שלא מפספס אף תוכנית.

• התוכנית העוסקת במיסטיקה מארחת אנשים רוחניים מתחומים שונים. נוסף על השאלות המופנות אל המומחים, עוסקת התוכנית גם בניתוח האישיות ובחיזוי העתיד של אישים פופולאריים ומפורסמים.

• זמן מיסטיקה מעניקה לצופים טיפים לחיים טובים ונכונים. באתר התוכנית אפשר למצוא אוסף של טיפים העוסק בתחומים שונים כמו הצלחה בריאיון עבודה, מציאת בן זוג, גירוש אנרגיות שליליות מהבית, החזרת אהבה ועוד.על המומחים המתארחים בתוכנית

מומחים רבים מוזמנים לתוכנית כדי לענות על שאלות הצופים. פאנל המומחים משתנה מתוכנית לתוכנית. נביא בקצרה מידע על כמה מומחים ועל התחום שבו הם עוסקים.

• גיא מטרסו - גיא מטרסו הוא אסטרולוג המייעץ לפונים בנושאים אישיים ומקצועיים. עיקר התמחותו היא בתחום שוק ההון ולכן רבים פונים אליו בשאלות הקשורות לכסף, לתחזיות על מדדים על השקעות, מניות ועוד. גיא מטרסו סיים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים.

• שרה אלטמן - שרה אלמן היא מתקשרת אשר מנחה סדנות בנושא התקשור. שרה אלטמן גם כתבה ספרים רבים בתחום כמו "מסרים מן היקום" ועוד.

• ינון בן דוד מתמחה בתחום של קריאת קלפים. הוא מייעץ לאנשים העומדים בפני צמתים חשובים בחיים ולא יודעים לאן לפנות. העיקרון המרכזי שבו הוא דוגל הוא פעולה לפי תחושת הבטן. כאשר אתם מתלבטים ולא יודעים מה להחליט, ינון בן דוד ממליץ כי תחושת הבטן האישית אינה מטעה ומומלץ לפעול לפיה.