מאמרים

מחשבון נומרולוגיה


מהו מחשבון נומרולוגיה ולמה הוא משמש?

מחשבון נומרולוגיה הוא למעשה שיטת חישוב פשוטה בה מחברים את כל המספרים של תאריך הלידה עד שמגיעים לתוצאה בודדת. השיטה המקובלת כיום הומצאה בסין לפני יותר מארבעת אלפים שנה. מתורה זו התפתחו תורות רבות אחרות אותם אנו מכירים כיום במערב ומתייחסים בה לשני אלמנטים חשובים והם ניתוח משמעות הספרה שקיבלנו ובדיקת אילו ספרות מופיעות בתאריך הלידה שלנו ואילו לא.


נסו עכשיו את המחשבון הכי טוב שאנחנו מכירים:

זהו הדף של מחשבון נומרולוגיה באתר "המיסטיקנים הכי טובים בישראל"!


טיפים כלליים לשימוש במחשבון

אז איך זה עובד ? אנו בודקים אילו ספרות מופיעות בתאריך הלידה שלנו, מחברים את כולם יחד עד להגעה למספר בודד, כך למשל אם חישוב תאריך הלידה שלנו הסתכם במספר 45, אנו נחשב 4 + 5 ונקבל ספרה בודדת שהיא 9, עכשיו כל שנותר לנו הוא לחפש את משמעות הספרה 9.

מה שחשוב לדעת על המספר הוא שהוא מייצג את השיעור בחיים ולכן עלינו לנסות ולהבין את התיקון אותו אנו צריכים לעשות ובקיצור – ללמוד מהפירוש מה אנו צריכים לעשות הלאה.


מחשבון נומרולוגיה


על מחשבון נומרולוגיה ומה שהמספרים אומרים:

מחשבון נומרולוגיה מספק לנו תוצאה ברורה של מספר, אך מה המספר הזה אומר ? באופן מאוד כללי נספר לכם כאן מה אומר כל מספר, כדי לקבל אינדיקציה רחבה יותר לגבי משמעות המשפר תוכלו לקרוא יותר חומר באתרי אינטרנט או לפנות לאדם המתמחה בתחום, כדי שזה יסביר לכם את משמעות הדברים.

מספר 1 : שולט באגו של אנשים, על פי הקבלה - להרבות בחסד. התכונות המאפיינות את המספר הם מנהיגות, עוצמה, חיוניות, חלוציות וחיוניות.

מספר 2 : מדובר על אדם עם תכונות של רגישות, נשיות, פגיעות, דואליות, שולט בתגובות במידיות וההרגלים. על פי הקבלה – להיזהר ממחלוקות.

מספר 5 : אדם השולט בכוח המבין והחושב, יש לו תכונות של תנועה ותקשורת. על פי הקבלה – נתינה, חכמה והארת פנים.

מספר 8 : אדם זה מדריך את האדם מהי דרך וזאת הוא עושה דרך סבל והצטמצמות. על פי הקבלה מדובר באדם עקשן שאינו מוותר ואינו מוכן לסלוח, הוא נחוש ושקול בדעתו.


מה חשוב לדעת על מחשבון נומרולוגיה?

מחשבון נומרולוגיה אינו תחליף לייעוץ מקצועי עם מיסטיקנים מומחים. כיום ניתן לשוחח בכל שעה עם מיסטיקנים המתמחים במגוון טכניקות: נומרולוגיה, אסטרולוגיה, תקשור, קלפים, קבלה, רונות ועוד... מחשבון נומרולוגיה נועד לתת לנו כיוון, בדיקה בסיסית בלבד.

מדובר בתחום מורכב ויש הרבה נותני שירות בתחום, כי לבחור נכונה נותן שירות רצוי לבחון לעומק את המוניטין של מי שמספק את השירות. רצוי לבחון לעומק כמה זמן הוא עוסק בתחום, האם יש לו הרבה לקוחות מרוצים ומה התעריף שלו.