מאמרים

מגלה עתידות


מגלה עתידות - כללי

מגלה עתידות הוא אדם אשר טמונים בו כוחות נסתרים שבאמצעותם הוא יכול להבין סמלים ותרחישים אשר מתקיימים בחיינו. באמצעות הבנת הסמלים האלו, מגלה עתידות יכול לחזות מה העתיד טומן בחובו ומה מצפה לנו בשלב הבא. כמובן שחיזוי זה לא וודאי במאה אחוז. כמו בכל אמונה יש חסידים נלהבים המאמינים ותומכים בתורה הזו ויש כאלו המתנגדים.


מגלה עתידות


מגלה עתידות - אמיתי או לא?

גילוי העתיד זה כמו אמונה. כל אחד יכול לבחור אם להאמין בה או לא להאמין בה. המאמינים בתורה זו ימצאו בה את כל ההוכחות ויגלו כי הנבואות אשר נבאו להם אכן התקיימו, ואלו שלא מאמינים בתורה זו ימצאו את ההוכחות ההפוכות לכך.

על פי המציאות וניסיון עבר, אפשר להוכיח שאכן יש לא מעט נבואות אשר התגשמו. על אף הפקפוק הרב והחשדות שרבים מטילים על תורה זו, אנשים רבים נוכחים לדעת כי יש אמת ובסיס מוצק לנושא של ניבוי העתיד. ניתן כיום לקבל ייעוץ טלפוני מדהים מאת מיסטיקנים מומחים, שמקדישים את עצמם לעזרה לאנשים אחרים...


מגלה עתידות - הבסיס של העולם הרוחני

כמעט כל עולם המיסטיקה משלב בתוכו את הנושא של חיזוי העתיד. האסטרולוגיה למשל היא מדע מדויק, יותר מדויק מניבוי עתיד רגיל המתרחש אצל מגדת עתידות. הבסיס של מגלה עתידות מתחום האסטרולוגיה, הוא ניבוי העתיד באמצעות קריאה במפת הכוכבים. יש הרבה בעלי מקצוע המשלבים בין אסטרולוגיה לגילוי עתיד.

נומרולוגיה היא מדע המשלב בין אותיות למספרים. באמצעות שילוב זה, מומחי נומרולוגיה יכולים לחשוף בפנינו חלק מהעתיד שלנו. מגלה עתידות יכול לשלב את הניבוי שלו יחד עם תורת הנומרולוגיה ויכול לתת לנו תמונה יותר מדויקת על העתיד לקרות לנו בעוד מספר שנים. מגלה עתידות טוב ידע להעביר לנו את המסר בצורה רגישה ונהירה, שנדע מה לשפר ומה לשמר על מנת שהעתיד שלנו יראה ורוד ככל האפשר.

תקשור זהו תחום נוסף הנושק לתחום של גילוי העתיד. מתקשרים הם אנשים עם כוחות על טבעיים היכולים לחזות בדברים מסוימים ולחשוף סודות ומטענים שליליים מהעבר.