מאמרים

ריהוט משרדי יוקרתי


ריהוט משרדי יוקרתי – למבינים עניין

עיצוב המשרד שלכם הוא חשוב מאוד כשמקימים עסק או כשמשפצים את המשרד שלכם. חלק מכריע הוא הריהוט המשרדי שיש לכם במשרד (השולחן שלכם, הכיסא, הספות). ריהוט משרדי יוקרתי הוא גורם חשוב בהשגת לקוחות חדשים למשרד, בין אם אתם עורכי דין מדופלמים, רופאים פסיכיאטריים, מעצבים גרפים, וכל מקצוע אחר שבכניסה למשרד שלו אנשים צריכים להתפעל מיופיו של המשרד.
 
ריהוט משרדי יוקרתי מהווה צורך חשוב אצל הלקוח- להבין שהוא נמצא במשרד מצליח ומשגשג, שיכול להרשות לעצמו לרכוש את הריהוט היוקרתי הזה, מה שמעיד על כך שיש לו הרבה לקוחות, והוא לא נמצא בהפסדים כלכליים. במשרד שבו יש ריהוט משרדי יוקרתי, הלקוח ירגיש ביטחון ותחושה שיש משרד מצליח מאחוריו.
 

ריהוט משרדי יוקרתי


מהו ריהוט משרדי יוקרתי?

ריהוט משרדי יוקרתי הוא ריהוט שגורם לכל מי שנכנס למשרד שלכם, לחדר דיונים עם שולחן ישיבות מהודר או לחדר העבודה שלכם, תחושה של יוקרה וביטחון. הריהוט מדבר בפני עצמו ומראה ללקוחות שיש לכם מספיק כסף לרכוש את הריהוט המשרדי היוקרתי, ושיש לכם גם מספיק כסף להשקיע במעצב פנים, שיגרום לכל הרהיטים האלה להשתלב יחד בחלל של חדר העבודה.
 
ריהוט משרדי יוקרתי בדרך כלל יהיה ריהוט בקווי עיצוב נקיים מאוד, ללא צורות או צבעים צעקניים, אלא צבעים סולידיים, כמו אפור או לבן לדוגמה. צבעי רהיטים בהירים מתאימים למשרדים הייטקיסטים בעלי אופי צעיר וחדשני בתפיסה. למשרדים בעלי מוניטין אשר צברו לעצמם שם  יוקרתי כדוגמת משרדי עורכי דין, יתאימו יותר רהיטים בצבעים כהים יותר כמו צבעי שחור או חום, רצוי להתאים ריהוט מעור אמיתי כדוגמת  שולחן כתיבה קלאסי וכן שולחן מנהלים מכובד.

אין להמעיט בחשיבות הכניסה למשרד שלכם ויש להשקיע במראה של דלפקים לקבלה, רצוי שיהיו גדולים, עשויי עץ ובצבעים סולידיים. שולחנות משרד מהווים פריט ריהוט שאין להקל ראש בבחירתו. כמו כן, מוטב גם לקשט את המשרד בספות נוחות ואטרקטיביות בחדר ההמתנה.
 
הריהוט המשרדי המושלם בשבילכם

על מנת לרכוש את הריהוט המשרדי היוקרתי, שיתאים כמו כפפה למשרד שלכם, בעיקר אם אתם בשלבי בחירת ריהוט למוסדות, רצוי שתתייעצו עם מעצב פנים, שיתאים בשבילכם אתה הריהוט שייראה הכי טוב אצלכם במשרד. מעצב פנים יוכל לראות את השטח הכולל של המשרד שלכם, ולראות לפי צורת החדר איזה גודל של רהיטים יתאים ביותר, ובאיזה מקום, על מנת ששטח החדרים במשרד לא ייראה צפוף מדיי ומלחיץ.

שדרוגים נוספים למשרד

על מנת להעצים את יוקרתיות המשרד, תוכלו לשדרג אותו עם אבזירים יוקרתיים, כמו מכונת קפה, כוסות יפות ומעוצבות, ציורי קיר מרשימים, עטים יוקרתיים ושלל ציוד משרדי איכותי כגון דפי ממו לעסקים שיהיו מונחים על שולחנות מחשב מרשימים, מגזינים נחשבים וכיוצא בזה.