מאמרים

נדל"ן מסחרי


נדל"ן מסחרי – כיצד לחפש השקעה טובה ?

אין כל צל של ספק כי בשנים האחרונות אפיק ההשקעה המניב ביותר הוא השקעה בנדלן מסחרי או השקעה בנדלן פרטי. רק כך יכולים משקיעים רבים ליהנות מתשואה מבורכת עבור השקעתם, מאחר והאפיקים האחרים הפכו להרבה פחות פופולארים בעיני רבים.

יש לזכור, כי השקעה בנדל"ן מסחרי אפשרית בכמה צורות. צורה אחת היא לצורך השכרת הנכס ולהכנסות מתשלומי השכירות וצורה שנייה נועדה למכירת הנכס לאחר עליית מחירים צפויות באיזור. כך או כך יש לדעת כיצד לחפש נדל"ן מסחרי כדי לעשות את ההשקעה הטובה ביותר. יש להבין כי חיפוש נדל"ן מסחרי להשקעה שונה מחיפוש דירה למגורים שגם היא נחשבת להשקעה בנדל"ן . כמובן שכדאי לקבל ייעוץ משכנתא לפני רכישת כל נכס.

שיקולים בחיפוש נדל"ן

כשאתם מחפשים דירה למגורים יהיו השיקולים העיקריים שלכם אישיים ושהולמים את צרכי המשפחה – מיקום טוב ליד שירותים עירוניים חשובים, מוסדות חינוך ובתי ספר לילדים, תחבורה ציבורית ונגישות לכבישים מהירים, קירבה למקום העבודה של אחד מבני הזוג לפחות, קרבה למשפחה הרחבה וכדומה. השיקולים בחיפוש נדל"ן מסחרי יהיו שונים. השקעה בנדל"ן מסחרי דורשת ניסיון לדבריה של מנהלת חברת השקעות, דנה תדמור ועמיתה אורי עצמון.

שיקולים בחיפוש נדל"ן מסחרי להשקעה

השיקולים ברכישת נדל"ן מסחרי להשקעה כוללים בראש ובראשונה את האיזור והמיקום בו הנכס קיים, את מצבו הפיזי ואת הפוטנציאל העסקי שלו. כדי לחפש השקעה טובה בנדל"ן מסחרי יש לעשות עבודת רקע ותחקיר עמוקים. השקעה בנדל"ן איננה השקעה קלה ואין לסכן את הכסף שלכם לשווא. יש צורך לבדוק את הזמינות של הנכס ללקוחות פוטנציאלים לצרכי השכרה וגם אם מדובר במחסנים או שטחי מסחר שונים יש לוודא אודות האיזור והמיקום כדי לא להיתקע עם נכס שאין לו כל ביקוש .

נדל"ן מסחרי – עדיף עם אנשי מקצוע

כדי להצליח עם השקעה בנדל"ן מומלץ לעבוד עם אנשי מקצוע שיוכלו לייעץ לכם לגבי נכסים "חיים" ונכסים "מתים". יועצי השקעה בנדל"ן ידעו לברר את כל הדרוש בירור אודות כל נכס ולהצביע על הקשיים או על הייתרונות של כל נכס בנפרד. כמו כן יוכלו להמליץ לכם על נכסים המוכרים להם מתוך נסיונם האישי בתחום. אקסיום לדוגמא הינה חברה מצליחה בתחום השקעות בנדל"ן, כמו כן גם חברת פאונדרס.