מאמרים

אורי עצמון


אורי עצמון מסביר על הקשר בין גלובליזציה לנדל"ן

אין כל צל של ספק כי כיום אחד מן התחומים הבולטים ביותר בהשקעות הוא לא אחר מאשר השקעות בנדל"ן ברחבי העולם כולו. נשאלת השאלה, מדוע בעצם בעידן הגלובליזציה, אנו מוצאים כיום יותר ויותר אנשים אשר בוחרים להשקיע בנדל"ן דווקא על פני אפיקים שונים ומגוונים כאלה ואחרים? לדברי אורי עצמון, מנכ"ל חברת אקסיום אשר עוסקת בהשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, אין זה מקרי כי הדבר קורה, ויש קשר חזק מאד בין השניים ללא ספק. לדבריו של אורי עצמון בעידן הגלובליזציה, הרבה יותר קל גם לאדם הפרטי - להתחיל להשקיע בנכסים שונים במדינות זרות, שבחלקן הוא לא ביקר מעולם. אנו יכולים לקבל מידע על נכסים באינטרנט, לדבר עם שוכרים בסקייפ, ולבצע את הכל באופן מקוון. אז למה יש צורך בחברה כמו אקסיום?

 

עושים סדר בבליל המידע

לפי אורי עצמון, אמנם בעידן הגלובליזציה קל הרבה יותר לקבל מידע על נכסים מעבר לים, אבל שיש כאן גם קושי מסוים. לא כל דבר שנמסר באינטרנט הוא אמין, ועד שלא טסים לראות את הנכס- קשה לדעת שמדובר על נכס אמין ומוצלח. מעבר לכך, קשה לפעמים לנהל נכס בשלט רחוק כל כך, ויש הבדל בין בית שאתם משכירים בתל אביב, לבין נכס שאתם בוחרים להשכיר בארה"ב. וכאן בדיוק נכנסת אקסיום לתמונה. אקסיום, בהנהלתו של אורי עצמון, בעצם מאפשרת לכם ליהנות מההשקעות השונות בנדל"ן בחו"ל, והיא עצמה מהווה גורם מקשר ביניכם לשוכרים. לאקסיום יש גם קשרים עם חברות ניהול מקומיות בארצות השונות, כך שהיא בעצמה שומרת היטב על קשר עם המדינה המקומית, וכך אתם יכולים לקבל את התשואה שלכם בחזרה.

 

נהנים מיתרונות הגלובליזציה

בצורה זו, מסביר אורי עצמון, יכולים המשקיעים הפרטיים ליהנות מיתרונות הגלובליזציה. אקסיום כמובן לא עוצרת משקיעים שמעוניינים להשקיע בנכסים שונים גם דרכם, אך גם בדרך עצמאית - ואתם חופשיים לנתב את כספכם בכל דרך שתרצו. אקסיום מהווה עבורכם כלי עזר, בכדי לבחור את ההשקעות הטובות והמשתלמות ביותר שיש.