מאמרים

פאונדרס


פאונדרס השקעות

חברת פאונדרס השקעות הינה חברה ותיקה בתחום השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל. החברה הינה חברת בוטיק אשר מתמחה בהתאמת השקעות לפרופיל הלקוח ומייחסת לכך חשיבות רבה. פאונדרס מאמינה כי הייחודיות שלה נמצאת בהיותה חברת בוטיק, שכן בשיטת עבודה כמו שלה מתאפשרת ההיכרות המעמיקה עם המשקיע וכתוצאה מכך לקוחותיה נהנים מיחס אישי, התאמה אישית ליכולות ההשקעה שלהם ובהמשך תוצאת נהדרות להשקעה.

השקעות בנדל"ן מניב בחו"ל

נדל"ן מניב-  נדל"ן אשר מניב תשואה שנתית בעקבות השכרתו לחברות, פרטיים, גופים ממשלתיים, מוסגות ועוד. פאונדרס בעלת ניסיון רב בביצוע רכישות של נדל"ן מניב, בדגש על נדל"ן בקנדה. בחירותיה של פאונדרס הן קפדניות ביותר והן מכוונות אך ורק לעבר נדל"ן הממוקם באזורים מרכזיים של ערים גדולות. אזורים אלו מושכרים בדרך כלל לגורמים בעלי מוניטין ודירוג אשראי AA לפחות. היתרון בכך נובע מהעובדה הפשוטה שהסיכון בהשכרת הנדל"ן לגורמים כאלו הינו קטן והסיכוי שיעמדו בהתחייבויות שלהם גבוהות. כל פאונדרס מבטיחה תשואות יציבות בכל שנה. כמו כן פאונדרס שואפת לחתימת חוזים לזמן ממושך, מספר שנים, כך ההתעסקות בניהול העסק קטן והמשכיות התשואה מובטחת.

השקעות נדל"ן בקנדה

מבחינה כלכלית קנדה הינה מדינה בעלת נתונים יפים של צמיחה והתאוששות מנזקי המשבר הכלכלי של 2008. היא מדורגת במקום ה- 11 במדרג הכלכלי של המדינות המפותחות ומראה עמידות ויציבות לגבי העתיד. פאונדרס משקיעה בכמה נכסים בערים גדולות בקנדה אשר מניבים תשואות גבוהות.