מאמרים

עופרים


מי שמחפש מקום לאירוע באזור הדרום צריך להכיר את היתרונות של מתחם עופרים. גן האירועים עופרים נמצא במושב ברכיה ובמרחק נסיעה קצר מכל הערים הגדולות של אזור הנגב, השפלה, הדרום והמרכז. אפשר להגיע אליו בקלות כדי לבלות במתחם אירועים מושקע שנמצא בקרבת שדות פתוחים. בנוסף, מתחם אירועים מאפשר לקיים את האירוע באולם סגור או בגן פתוח ותחת כיפת השמיים.

יש כמה שיקולים שכדאי להתייחס אליהם כאשר בוחרים גן אירועים באזור הדרום. ראשית, חשוב לבדוק מראש את תפריט האוכל של המקום. במתחם עופרים לדוגמא מציעים בחירה בין תפריט אסאדו בשרי, תפריט צמחוני או תפריט טבעוני. רוב האירועים שנערכים בשעות הערב מבוססים על התפריט הבשרי, בעוד אירועי הבוקר והצהריים נהנים מהיתרונות של תפריט צמחוני וטבעוני.

שנית, מומלץ לבחור אולם רק בהתאם להעדפות האישיות. קשה מאוד לקלוע לטעמם של כל האורחים ללא יוצא מן הכלל וגם אין טעם לנסות. הפתרון הוא לקבוע סדר עדיפויות סובייקטיבי ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי מקצוע. אפשר גם לאסוף המלצות על גני אירועים בדרום מאנשים שכבר בילו במקום וחזרו מרוצים מהחוויה.

טיפים לתכנון האירוע

במתחם עופרים תוכלו לערוך את כל סוגי האירועים. המתחם בנוי לאירועים גדולים של מאות ואלפי מוזמנים, ובאותה מידה הוא מתאים גם לאירועים קטנים וסולידיים של כמה עשרות אורחים בלבד. השאיפה מבחינתכם היא לתכנן את האירוע בהתאם לקהל היעד.

בקשו אישורי הגעה מוקדם ככל האפשר, התייעצו עם נציגי מתחם עופרים ואל תשכחו להגיע לפחות פעם אחת לאירוע שנערך במקום. באותה הזדמנות תוכלו להתרשם מהעיצוב של המתחם ולבצע התאמות ושינויים. קחו בחשבון את הפרטים הקטנים וזכרו את ההשפעה שלהם על הצלחת האירוע.