מאמרים

RZRRZR נקרא בעברית רייזר. מדובר בכלי רכב ייחודי דמוי טרקטורון אך זוגי, הוא משמש לרכישת שטח וכיום הוא נחשב לכלי הרכב המבוקש ביותר לשטח.

אנחנו לא מדברים על טרקטורון וגם לא על רכב מיני באגי אלא על רכב עם הגה דמוי טרקטורון בו יכולים לשבת בו זמנית שני אנשים. עובדה זו הופכת אותו לפופולארי במיוחד משום שכעט ניתן ליהנות מנסיעת שטח אמיתית בזוגות – דבר שלא היה כמותו עד RZR.

בישראל ניתן להשיג כיום שני סוגים והם : 170 ו – S800. שניהם נחשבים טובים במיוחד ובשנים הקרובות אנו צפויים לראות דגמים חדשים מגיעים אלינו גם כן. עד אז ה – S800 יכול להספיק לכל מי שאוהב נסיעת שטח ייחודית ומטורפת.

RZR

למה RZR הפך לכלי רכב מבוקש כל כך ?

RZR הוא כלי רכב מבוקש במיוחד גם באמריקה ועכשיו גם בישראל. מדובר על כלי רכב אותו קל מאוד לתפעל, הנהיגה בו קלילה אך הוא גם יציב במיוחד וכל אלו הופכים את הנהיגה בו למיוחדת במינה. הנהיגה מתבצעת באמצעות הגה ולא באמצעות כידון כמו בטרקטורונים למרות שבארץ הגדירו אותו כטרקטורון עבודה.

חלוקת המשקל בכלי הרכב היא נכונה וייחודית, המנוע נמצא מאחורי מושב הנהג, הוא יציב וניתן לבצע בו פעלולים רבים.


במה שונה ה – RZR מרכבי שטח אחרים ?

RZR הוא דגם משופר במיוחד של כל כלי הרכב לשטח אותם אנו מכירים כיום. נעשתה עבודת מחשבת רבה בתחום חיזוק כלי הרכב, בבטיחות שלו וביכולות שלו לבצע פעלולים אותם כלי רכב אחרים אינם מסוגלים לבצע.

השיפורים השונים הם חיזוק כלוב ההתהפכות ב- 30%, זרוע A עליונה עשויה סגסוגת, מתלים ארוכי מהלך של 12 אינץ', בולמי פוקס להם מיכלים חיצוניים, צמיגים עבים יותר ועוד.


כיצד יש לרכוש RZR ?

כיום יש רק רכבים חדשים וזאת משום שמדובר במוצר חדש. אם מצאתם כלי רכב מיד שנייה בררו בן כמה הוא, מה היה הטיפול בו, האם החלפים שלו מקוריים ורצוי גם לעשות לו בדיקת מוסך יסודית אצל אדם בו אתם בוטחים.

הרכבים החדשים נמכרים כיום אצל היבואנים ומחירים לא זול. עם זאת, מדובר על כלי רכב עוצמתי וחדיש ואם הטיפול בו נכון ניתן ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. בררו מהם הטיפולים המומלצים והשתדלו לא להמעיט בערכם שכן הם אלו שיקבעו כמה שנים הרייזר שלכם יהיה על הכביש.