מאמרים

רואה חשבון בתל אביב


רואה חשבון בתל אביב למשימות גישור

מאמרים רבים פורסמו ופיארו את היתרונות של רואה חשבון בתל אביב בתור מנהל חשבונות מוצלח, נותן שירותים של ייעוץ מס, ושירותי חשבונאות נוספים. עם זאת במקרים מסוימים רואה חשבון בתל אביב יוכל לסייע לכם דווקא בתחום שונה לחלוטין. דבר זה קורה כאשר מתעורר סכסוך משפטי ביניכם לבין צד נוסף, אולם אתם (או בית המשפט) מגיעים להחלטה כי נדרש כאן פתרון שונה ואלטרנטיבי - פתרון של גישור ולא של תביעה משפטית.

קצת אודות גישור

לפני שנבין מה התפקיד של משרד רואה חשבון בתל אביב בגישור, נבין במה בכלל מדובר. הגישור, בניגוד לעסקת הטיעון שמתרחשת בשלב מתקדם יותר במשפט, הוא הליך וולונטרי לחלוטין שמטרתו בכלל למנוע את כל התהליך המשפטי. בגישור, שני הצדדים מוכנים לשבת ולשטוח את הטיעונים שלהם בפני צד שלישי. אולם, בניגוד לבוררות שבה הצד השלישי הוא פוסק ואין בלתו - הרי שבגישור תפקיד הצד השלישי הוא בעיקר לשמור על הסדר ולעודד את הצדדים להגיע להסכמה. כמו כן, כל מה שנידון בגישור נותר חסוי, ובמידה והגישור לא מצליח - אין להשתמש בפרטים שנדונו בו כראיות בבית משפט.

תפקידו של רואה החשבון


אז איך רואה חשבון בתל אביב נכנס לתמונה של הגישור? זה פשוט מאד - הוא המגשר עצמו! כיום בית המשפט יכול בהחלט לקבל את הפניה אל רואה חשבון בתל אביב בתור מגשר מקצועי אשר יסייע לשני הצדדים להגיע להחלטה הסופית. היתרון הוא בכך שלרואה החשבון יש ידע רב בתחום הפיננסי והכלכלי, ובסופו של דבר, רוב הסכסוכים המשפטיים בתחום האזרחי - הם סכסוכים הנוגעים לכספים ופיננסים.

מדוע זה עדיף?

כמעט כל מומחה בתחום, יסביר לכם כי גישור עדיף בהרבה על דיון ארוך בבית משפט. העלויות של הגישור והתשלום למשרד רואי חשבון בתל אביב הם נמוכים לאין ערוך מהסכומים שתוציאו על דיון משפטי. מדובר בתהליך שהוא גם פחות מתיש נפשית, שגם יכול להסתיים תוך זמן קצר.