מאמרים

קורס טארוט


קריאה בקלפי טארוט מוכרת להרבה אנשים אך רבים מהם אינם יודעים שמדובר בתחום אותו כל אחד ואחת יכולים ללמוד במסגרת קורס טארוט. אם תחום זה מסקרן אתכם ואתם עושים בו שימוש בחיי היום יום או מעוניינים להתחיל בכך, הקורס יהיה לכם מתאים במיוחד.

קורס טארוט מקנה ללומדים אותו חוויה מיוחדת במינה אשר מאפשרת לו לעשות מסע אל תוך חייו הרוחניים. הקלפים הם סמל אישי אשר פותחים לנו דלת להתפתחות עצמית, הבנה של תהליכים שונים ואף של מערכות יחסים שלנו עם אנשים ועם עצמנו.

לאחר קורס טארוט תוכלו לרכוש קלפי טארוט למכירה, לקרוא בקלפים ולעסוק בתחום הן לשם השימוש העצמי שלכם והן לשם המקצוע.

מה חשוב לדעת על קורס טארוט ?

קורס טארוט ניתן ללמוד במסגרת בתי ספר פרטיים בתחום המיסטיקה. לא מדובר על תחום אקדמי אלא על תחום רוחני לחלוטין ולכן לא מתקבלת תעודה בתום הלימודים. עם זאת, מקצוע זה הינו מכובד וממנו ניתן להתפרנס נהדר ועל כן יכול להיות מומלץ לחפצים בעיסוק זה.

כאשר אתם בוחרים קורס עליכם לבחון את מוניטין בית הספר, את תוכנית הלימודים ואת היקפה, את המורים המלמדים בקורס ואת ניסיונם בתחום, את שיטת הלימודים, את גודל כיתת הלימוד וכדומה.

ישנן שתי דרגות של קורס טארוט. ישנו קורס למתחילים אשר מתאים לאנשים להם אין שום ידע בתחום וישנו הקורס למתקדמים אשר מתאים לאנשים בעלי ידע בסיסי אשר מעוניינים להרחיב אותו.

מה לומדים במסגרת קורס טארוט ?

במסגרת קורס טארוט למדים נושאים רבים. ראשית למדים כיצד מבצעים קריאות בקלפים, כיצד מלווים את השואל ואילו שאלות יש לשאול את הקלפים, כיצד יש לנהל את המפגש עם השואל וכיצד ניתן לסייע לו.

במסגרת הקורס למדים על 78 הפירושים של קלפי הטארוט. ברוב בתי הספר ישנן שיטות לימוד קלות של החומר תוך מתן דוגמאות וחיבור הקלפים עם מספרים ויסודות. בקורס למדים גם על המיתוסים השונים של המיתולוגיה היוונית ואת הקשר שלהם לקלפי הטארוט.

כמו כן, במהלך הלימודים התלמידים לומדים להכיר את הקלפים לעומקם ולומדים אילו מהם מייצגים הזדמנות, אילו מהם קשורים להתפתחות רוחנית, אילו מהם מראים לנו שלבי התפתחות אישית, כיצד עורכים קריאת ניתוח מורכבת או פשוטה, מתי שאלות פשוטות נחוצות בעת קריאה בקלפים, אילו יתרונות יכולים לסייע לנו לקדם את נושא השאלה, מה עלול להכשיל אותנו ועוד מגוון של נושאי עניין מגוונים ומרתקים.