מאמרים

קורס ברמנים


קורס ברמנים – הפתרון המושלם לסטודנט התפרן

כולנו יודעים כמה קשה לעבוד בתור סטודנט, הרי אין לך באמת חיים. ובתור מי שלומד בשביל להתחיל קריירה במקצוע שמעניין אותו, טבעי שהלימודים יהיו קודמים לכל. ההרצאות והמטלות לוקחות את רוב שעות היום שלך, אז מי בכלל יהיה מוכן להעסיק אותך? אם תעבור קורס ברמנים, תמצא לא מעט מעסיקים שייקחו אותך לשורותיהם בשמחה.

למה כדאי לך לעבור קורס ברמנים?

1. כי זה מעניין – קורס ברמנים יעניק לך ידע על תהליכי ייצור של אלכוהול מכל הסוגים ומכל היבשות.

2. כי זה לא רק לימוד תיאורטי – או במילים אחרות: אתה תשתה. והרבה...

3. כי להיות ברמן זה מגניב – בחורים ירצו להיות כמוך, בחורות ירצו להיות איתך, אין מה לעשות – תדמית הברמן השרמנטי עדיין עובדת על כולנו.

4. כי שעות העבודה נוחות – העבודה היא בשעות הערב והלילה, אז נכון, לא תישן הרבה, אבל לפחות זה לא יבוא על חשבון שיעורים חשובים או קבוצות לימוד עם חברים. חוץ מזה, רוב הבארים עובדים במיוחד בסופי השבוע.

5. כי הכסף טוב – בבאר ממוצע הברמנים מגיעים לטיפים יפים מאוד ועשויים להרוויח כמה מאות שקלים בערב אחד. אם יתמזל מזלך, משתי משמרות בשבוע תרוויח משכורת יפה ביותר. אם עוד יותר יתמזל מזלך, המשמרות האלה יהיו בחמישי ושישי כך שגם לא תקום עייף ללימודים.

6. כי זה קצת מרגיש כמו לצאת לבלות – גם ככה אין לך חיים, ואין לך באמת זמן או כסף לצאת. לפחות כשאתה בעבודה, יש מוזיקה, אתה יכול לשתות, ואתה פוגש המון חבר'ה בגילך. איזו עבודה יכולה להיות טובה יותר?

7. כי אם עוד לא ניצלת את כספי פיקדון השחרור שלך, תוכל לנצל אותו לטובת הקורס.


אם אתה חושב עכשיו שהדבר האחרון שמתחשק לך באמצע הלחץ של שנת לימודים זה ללמוד עוד משהו, נספר שקורס ברמנים לא דומה בשום אופן לקורסים שאתה לומד באוניברסיטה או במכללה.

הפגישות במסגרת קורס הברמנים נעשות לרוב פעם או פעמיים בשבוע, וכאמור – לא רק חומר תיאורטי נלמד בהם. במהלך הקורס תכין משקאות, תלמד לערבב ואפילו לעשות להטוטי בר (פליירינג), וכמובן גם תשתה.

כך שבעצם קורס ברמנים בפני עצמו עשוי להוות ניקוי ראש של פעם- פעמיים בשבוע, הפסקה מבורכת של עשייה קלילה ומהנה בתוך כל הלחץ, הפוגה שעשויה לעזור לך לחזור רענן יותר ללימודים. אחרי שתיהנה מהדרך, תקבל בסוף הקורס גם יופי של תוצאה – עבודה מהנה, גמישה, אידיאלית לסטודנטים ומאוד מאוד מכניסה.