מאמרים

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת


פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת בקרב גברים

אצל גברים רבים קיימות או נוצרות בעיות שונות בעת המגע המיני. בין היתר: חוסר בזקפה ראויה או חוסר יכולת להחזיק בה לאורך זמן, שפיכה מוקדמת ושפיכה מעוכבת. אלו הן בעיות מתסכלות אשר גורמות לירידה בחשק המיני, לחשש מקיום מגעים מיניים, לבעיות פסיכולוגיות אחרות הנוצרות בגלל סיטואציות אלו ועוד. הדבר נכון לגברים בגילים מבוגרים, לגברים אשר חווים משברים נפשיים בעיתות שונות, הלוקים בלחץ דם, מחלות לב, בעודף משקל ובמחלות מגוונות נוספות הפוגעות בגוף, הסובלים מבעיות אחרות עקב תזונה לקויה, עישון מסיבי, נטילת תרופות כרוניות חריפות, וכן, במצבים פיזיולוגיים שונים. הדבר מקשה גם על בנות הזוג, מטריד מאוד אותן ומוליד חיפוש אחר פתרונות טובים אשר יפתרו את הבעיות או לפחות חלק מהן.

קמגרה – תוסף טבעי יעיל


פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת, שהוכח כיעיל ושאינו מצריך מעורבות רופא, הוא שימוש בתוסף מזון הקרוי קמגרה. מדובר על תכשיר איכותי ויעיל המכיל בתוכו חומר המצוי גם בכדורי ויאגרה או בתחליפים שלהם. החומר קרוי סילדנאפיל ותפקידו הוא להגביר זרימת דם לפין בעת התרגשות מינית וקיום יחסים. יש לקחת אותו כ 15 דקות לפני האקט וההשפעה שלו היא ל 6 שעות. אחת התוצאות המרגשות היא עיכוב בשפיכה והמשמעות הזאת היא תוספת נטו של הנאה עוד בשלב המגעים המקדימים ובוודאי בעת האקט עצמו. ידוע לכל, כי שני בני הזוג נהנים לא פחות בשלב המגעים הראשונים העשויים להימשך דקות ארוכות, מענגות ומהנות יותר.

יתרונות ג'ל הקמגרה

השימוש בקמגרה טומן בחובו יתרונות רבים. הראשון הוא כמובן ביעילות שלו. הוא מגיע בטעמים שונים דוגמת: שוקולד, דבש, קרמל, נענע, וכן, טעמי פירות שונים דוגמת: בננה, תפוז, מנגו, דובדבנים ועוד כך, שניתן ליהנות ממנו כבר בעת השתייה. ניתן לרכוש את התכשיר במחירים נוחים יחסית, וככל שרוכשים כמויות רבות יותר או באריזות גדולות אזי המחירים הופכים לנוחים אף יותר. יתרון חשוב אחר הוא בדיסקרטיות. אין צורך לעמוד בתור בבית מרקחת ולהרגיש מבוכה ליד קונים אחרים או אפילו מול הרוקחים. נכון הוא, שקיימת פתיחות מינית גדולה יותר כיום אשר מובילה להתעניינות ולשימוש בתכשירים, אבל עדיין גברים רבים מעדיפים שכל הפעילות הזאת תיעשה בדיסקרטיות. כאן ניתן להזמין את המוצרים באינטרנט ולקבלם ישירות לבית ללא שום יד מתווכת.

פתרון ארוך טווח

כמובן, שהיתרון העיקרי הוא בפתרון ארוך טווח אשר ישביע את רצון הגבר בנסיבות שונות. כך, הוא יכול לשדרג את המערכת הזוגית. במקרה אחר שבו הוא פרוד, לחפש זוגיות חדשה ללא חשש מהרגע שבו נכנסים למיטה. כך ירגיש בנוח כאשר המערכת המינית שלו מתפקדת היטב בסיטואציות ונסיבות נוספות. המוצר עצמו מאושר לשימוש על ידי הרשויות הרפואיות בארה"ב, וכמובן, בישראל. אין תופעות לוואי עקב נטילתו, ולכן, הוא בטוח לשימוש. מומלץ לרכוש מוצרים אלו אצל חברות בעלות מוניטין בתחום אשר מוכרות מגוון רחב של תכשירים אלו ואחרים נוספים.