מאמרים

פרסום חינם


היום כל בעל עסק, ולא חשוב באיזה תחום מדובר, כבר יודע כי ללא פרסום טוב יהיה קשה לו להאפיל על העסקים האחרים בזירת התחרות בתחומו. אנשים נוטים לחשוב כי פלטפורמה של פרסום חינם היא לא פשוטה כפי שהיא נשמעת זאת מכיוון שרובנו לא רגילים לקבל דברים בחינם, ויודעים שאם משהו מוצע בחינם - יש לבדוק אותו בזהירות. ואכן, לעתים דברים שמוצעים בחינם הם למעשה דברים שמחייבים אותנו לחתום על התחייבות מסוימת, לפרסם מוצר באתר שלנו או תנאי אחר. עם זאת, אתרים שמציעים פרסום חינם הם משהו אחר לחלוטין.

רק לפרסם בלבד

האתרים שמציעים לכם היום פלטפורמה של פרסום חינם לא מחביאים טריק מתחת לשרוול. כל שעליכם לעשות בשביל שהמודעה שלכם תעלה בתוך האתרים זה רק למלא את טופס הפרסום, וזה הכל. יש אתרים שידרשו מכם לפני שהמודעה מתפרסת להירשם לאתר. במצב כזה, יהיה עליכם בסך הכל למסור את כתובת הדוא"ל שלכם, וליצור שם משתמש באתר ותו לא.

פרסום חינם - שום התחייבות מעבר


מצאתם פלטפורמה של פרסום חינם שמציעה לכם את הפרסום אבל תמורת התחייבות? אין צורך להתחייב! יש היום מספיק אתרים שיציעו לכם פרסום חינם מבלי שום התחייבות. אל תתפתו לפנות למודעות שיציעו לכם חשיפה ענקית, כאשר יש לכם חודש ראשון חינם ולאחר מכן יתחיל תשלום חודשי. אל תיתנו את פרטי כרטיס האשראי או חשבון ה - PayPal שלכם לאתר שאיננו מוכר, אלא פנו לאתרים שמציעים את הפרסום החינמי המוכר .

אין הגבלה למודעות

שימו לב - אם אתם מחפשים שמציעים לכם פרסום חינם ויש לכם כמה דברים שונים לפרסם (כדוגמת פרסום של עסק מצד אחד, ופרסום של דירה למכירה, ובנוסף גם מכירה של מוצר יד שנייה או אפילו מכירת רכב) אינכם מוגבלים בכמות המודעות. כל עוד אינכם יוצרים כפל של מודעות, אתם יכולים תחת המשתמש שלכם לפרסם כמה מודעות שונות, ובכך תקבלו חשיפה מלאה.