מאמרים

פריצת מנעוליםפריצת מנעולים – מקצועיות ואמינות


אחד מבעלי המקצוע הנדרשים ביותר בעתות מצוקה וחירום הוא ללא כל צל של ספק פורץ מנעולים אשר כשמו כן הוא - פורץ מנעולים מסוגים שונים ומגוונים כאלה ואחרים. הדבר שחשוב לדעת לפני שיוצרים קשר כל שהוא עם פורץ מנעולים הוא כי פריצת מנעולים מחייבת מקצועיות ואמינות רבים. כדי להיות פורץ מנעולים מוסמך יש לעבור קורס מיוחד לפורצי מנעולים ולקבל רישיון מהמדינה לעסוק בתחום זה כולל תעודת יושר מהמשטרה. ללא רישיון זה אסור לעסוק במקצוע הפריצה. כאשר אתם מזמינים פורץ אליכם הביתה או לרכב עליכם לוודא כי הוא בעל רישיון. בנוסף לרישיון חייב פורץ מנעולים להיות מעודכן בכל החידושים בתחום, ולכן פריצת מנעולים כיום איננה עבודה קלה.


פריצת מנעולים שונים


פריצת מנעולים כוללת פריצת מנעולים רבים ושונים החל מפריצת מנעולים של דלתות כניסה לבתים, דלתות פנימיות שנתקעו, דלתות של ארונות, דלתות של משרדים, חנויות ואפילו פריצת מנעולים של כספות שנתקעו. פורץ מנעולים מקצועי רשאי לפרוץ גם מנעולים של מכוניות, אופנועים וכדומה. פריצת מנעולים כוללת בנוסף לפריצת המנעול גם התקנה של חדש במקום המקולקל או זה שנאבד לו מפתח.


פריצת מנעולים – יושר ואמינות


כדי להיות פורץ מנעולים יש צורך בתעודת יושר מהמשטרה וברשיון לעסוק בעבודת פריצת מנעולים. הרישיון מעיד על בעל התעודה כי הוא למד את המקצוע בצורה מסודרת וכי הוא מעודכן בכל שיטות העבודה המתקדמות ובכל המנגנונים האלקטרוניים והממוחשבים שיותר ויותר מנעולים נסמכים עליהם כיום. יושרו של פורץ מנעולים חייב להיות מושלם ואל תעבדו עם אדם שאתם חושבים או חושדים בו בחוסר אמינות.


פריצת מנעולים במקרה חירום


פריצת מנעולים נעשית בהרבה מקרים בשעת חירום או בשעות לילה מאוחרות. פורצי מנעולים עובדים בכל שעות היום והלילה, אבל דווקא במקרים אלה חובה עליכם להתקשר עם איש מקצוע אמין ומוכר לכם ושיש לו רישיון לעסוק בתחום. לא הייתם רוצים להפקיד את היקר לכם בידיים לא אמינות. הדבר נכון גם בפריצת מנעול הבית בשעת לילה מאוחרת וגם בפריצת מנעול הרכב וכדומה.