מאמרים

פולריסחברת פולריס נוסדה בשנת 1954 בארצות הברית. מאז ועד היום פולריס היא החברה המובילה בתחום הטרקטורונים. מוצרי החברה ידועים כמוצרים אמינים ובטיחותיים. טרקטורוני פולריס נעים בבטחה בשטח פתוח בעל מכשולים וגם על הכבישים. הודות ליציבות ולבטיחות של הטרקטורונים, אפשר לנסוע, ברוב הדגמים, גם בכבישים סלולים. הטרקטורונים המיוצרים בפולריס משתתפים גם בתחרויות ספורט אתגריות הודות להגה העגול והבטיחותי וליכולת הביצועים שלהם.

פולריס - כיצד נשמר את הטרקטורון זמן רב ?

המנוע של הטרקטורונים הוא מנוע חזק הדורש תחזוקה מיוחדת. מומחי החברה ממליצים להקפיד על טיפולים שוטפים, להחליף שמנים בזמן ולטפל במוסכים המורשים.

כדי למנוע תאונות והחלקות בכבישים רטובים חשוב להחליף את הצמיגים אחת לחצי שנה. חשוב לזכור כי טרקטורוני פולריס הם רכבי שטח הנעים בשטחים בעלי תנאים קשים העלולים להזיק לצמיגים.

כאשר יש צורך להחליף חלפים, רצוי מאוד להחליף חלפים מקוריים. חברת פולריס משווקת חלקי חילוף לכל הטרקטורונים שהיא מייצרת.


פולריס - נא להכיר רכבים חדשים

אחד הרכבים החדשים מבית פולריס הוא רכב שטח מסוג RZR. זהו רכב שטח המיועד לנסיעה בתנאי שטח קשים במיוחד. בישראל ובמדינות נוספות מותר לנסוע עם רכב השטח החדש גם בכבישים. חובבי הרכיבה בטרקטורונים קיבלו בשמחה את הרכב החדש. בשטחים פתוחים בעמקים ובהרים אפשר לראות נהגים רבים הרוכבים עליו וליהנות מהביצועים המיוחדים והמרשימים.

הספורטסמן XP הוא הדור החדש של הטרקטורונים. זהו טרקטורון המתאים גם לעבודה וגם לטיולים. השינוי העיקרי בו הוא תיבת ההילוכים המצוינת הנמצאת לאורך הטרקטורון ולא לרוחבו כמו ברוב הרכבים.

רכב השטח רייזר אינו חדש, אך בשל הפופולאריות הרבה חברת פולריס משדרגת משווקת אותו כל שנה מחדש. הודות למנוע החזק ולמשקל הנמוך יכול הרכב לנסוע בקלילות בשבילים מפותלים, בתלוליות ובעמקים. הוא מסוגל להתרומם מעל פני השטח ולהגיע לגובה של ארבעים סנטימטר ללא מאמץ.

פולריס - תעשיה ענפה של אביזרים

הודות לפופולאריות הרבה של הטרקטורונים מבית פולריס, החלו חברות ישראליות לייצר אביזרים ותוספות לרכבי החברה.

בין יתר השיפורים והאביזרים אפשר לראות פנסים ומנורות גג לרכב, מגני בוץ, תאי אכסון לציוד ולדלק וחלונות מיוחדים להתקנה עצמית.