מאמרים

משאיות יד שניה


רכישת משאיות יד שניה ישירות מהיבואן

נראה כי גם כיום רכישת משאית הינה הוצאה לא קטנה לכל הדעות, ויש להתייחס אליה כאל השקעה רצינית מאד בעסק, עסק על גלגלים על כל המשתמע מכך. רבים מאלה אשר מעוניינים לרכוש משאיות מחפשים מטבע הדברים לעיתים משאיות יד שניה אשר נמכרות במחיר הרבה יותר נמוך ממשאית חדשה כמובן. כדי לוודא שחסכון זה אכן משתלם, הרי שיש לבדוק את המשאית היטב במוסך המתמחה במשאיות מסוג זה.

האמת היא כי כיום ישנן כמה דרכים לחפש משאיות יד שניה. הדרך הקלה והמקובלת היא דרך לוחות המודעות למשאיות יד שניה באינטרנט, אשר בהם יש מבחר עצום של משאיות מכל גודל וסוג. דרך נוספת לעשות זאת היא לרכוש משאיות יד שניה ישירות מהיבואן.

היתרון ברכישת משאיות יד שניה מהיבואן

בעבר ניתן היה להתרשם ממשאיות מהיבואנים רק במגרשי החניה שלהם, אבל גם אלה עברו כבר לאינטרנט, ויש כיום לוחות של היבואנים המציעים למכירה משאיות יד שניה ישירות דרכם. מדובר במשאיות אשר הוחלפו בטרייד אין או בכל צורה אחרת שהיבואן מעמיד את המשאית למכירה. היתרון הגדול של רכישה בצורה זו הוא, שבסופו של דבר אתם יודעים מי ה"אבא" של המשאית, ותקבלו גם אחריות עליה לתקופה מסויימת. בצורה כזו לא ינסו לרמות אתכם ותוכלו להיות בטוחים, כי היבואן רכש את המשאית לאחר שבדק אותה היטב על ידי אנשי המקצוע שלו, וכי היא טופלה כראוי מעל לכל ספק כדי להעמיד אותה למכירה בהצלחה רבה.

רכישת משאית יד שניה רק לאחר בדיקה

לא משנה ממי אתם רוכשים משאית יד שניה, יש לבדוק אותה היטב במוסך מורשה למשאיות. טעות קטנה ברכישה עלולה לעלות לכם ביוקר רב, ועל כן לא מומלץ לקחת שום סיכון לפני שאתם בוחרים משאית מסויימת לרכישה. אין עוררין על כך כי רכישת משאיות יד שניה מן היבואן מגבירה את הבטחון שלכם, כי מדובר במשאית יד שניה במצב טוב מאד, אבל גם במקרים אלה מוטב לבדוק את המשאית לפני ההחלטה הסופית .