מאמרים

מיסטיקה וקבלה


                                               מיסטיקה וקבלה – שיטות מדהימות

משמעות הביטוי מיסטיקה


אנשים רבים שואפים לנסות ולהתחבר לאנרגיות של היקום ולחזות את העתיד, מומחים של מיסטיקה וקבלה מציעים שיטות שונות לטיפול, ייעוץ והכוונה. המילה מיסיטקה משמעה נסתר והסתרה, מיסטיקנים עוסקים בעיקר בראיית הנסתר וכוחות לא טבעיים. השימוש במיסטיקה ותורת הנסתר מלווה את האנושות כבר עשרות אלפי שנים, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קריאה בקפה, קריסטלים ואבנים ושאר שיטות תקשור מציעות הצצה אל הלא נודע. צעירים ומבוגרים מוצעים נחמה והכוונה בתורת הנסתר, פעמים רבות זרימה לא נכונה של אנרגיה וחסימות עלולות לגרור תחושות רעות, קושי בהתמודדות עם שינויים ומזל רע. מיסטיקנים מומחים יוכלו לאתר את הבעיה, לטפל בה ולהסביר לאדם כיצד להמשיך הלאה ולשקם את חייו.

שילוב של מיסטיקה וקבלה

הקבלה והמיסטיקה הן שותפות טבעיות לדרך, יש הטוענים כי תורת הקבלה היא תורת המיסטיקה והנסתר של היהדות. יהודים במשך אלפי שנים עסקו בחכמת הקבלה, פיתחו רעיונות והרכיבו תורת שמתבססת על חכמה, הבנת סודות הבריאה ומשמעות החיים. הקבלה משמשת יהודים בירושלים לצד אמריקאים ומרכזים של אמונה ורוחניות במזרח. המומחים בתחום טוענים כי חכמת הקבלה שימשה בסיס לרעיונות רוחניים חדשים, הקבלה אוניברסלית וניתן להתאים אותה לכל מאורע וכל תקופה. המיסטיקנים שעוסקים בתחום למדים במשך שנים ארוכות את סודות הקבלה ומייעצים ללקוחות כיצד להתחבר לתורת הנסתר ולחיות בהתאם לעקרונות הקבלה.

כלים של מיסטיקה וקבלה

חכמת הקבלה מורכבת מסודות נסתרים, 22 אותיות האלף בית ועשר הספרות מהווים יחדיו את 32 עקרונות הקבלה. הסודות עוסקים בבריאת העולם ובריאת האדם, תורת הקבלה מתאימה לכל שלב בחיי האדם ומציעה סיוע להתמודדות עם קשיים, התלבטויות בבחירת שם ושיטות לטיהור אנרגיה והתמזגות עם היקום. המיסטיקה מתבססת על מסרים פילוסופיים קדומים וקוראת לחיים של רוחניות, שלווה וחברות. השיטות המובילות בתחום המיסטיקה הן מפות אסטרולוגיות, בודהיזם, נומרולוגיה, תקשור רוחני, מדיטציה ושאר שיטות לראיית העתיד. את  המומחים בשיטות השונות ניתן למצוא באתרים הנותנים שירות מיסטיקנים און ליין.

מי מתאים לתורת הקבלה והמיסטיקה?

מיסטיקה וקבלה מתאימות למעשה לכל שלב בחיים, שני התורות נכתבו לפני אלפי שנים על ידי חכמים בכל רחבי העולם. סודות החכמה נשמרו וסייעו לבני האדם מזה אלפי שנים. השימוש במיסטיקה יביא עושר ושלווה לכל אדם, חוויה רוחנית אמיתית תוכל לערער את האדם ולהביא שינויים רצויים והתפתחות. התלבטויות בבחירת בן זוג או כיוון לבחירת קריירה אפשר יהיה לפתור בעזרת ייעוץ מיסטיקנים וחכמים בתחום הקבלה.