מאמרים

מועדון לבת מצווה ברחובות


אודות מועדון לבת מצווה ברחובות

ראשית, מזל טוב לכם. ילדתכם הולכת ומתבגרת, ואתם בוודאי מבינים את החשיבות של חגיגת הבת מצווה עבורה. ישנן אפשרויות מספר לחגוג אירוע מרגש שכזה, תוך התחשבות ברורה בעניין הפיננסי, שהרי לא כולנו שופעים במזומנים. במאמר זה נדבר אודות אפשרויות של מועדון לבת מצווה ברחובות ומחיריהן.

שיקולים שונים בארגון החגיגה

אז מה משפיע למעשה על מחיר שכירות מועדון לבת מצווה ברחובות? הפרמטרים המשפיעים ביותר על מחיר אלו, הוא לאו דווקא המקום עצמו, אלא ההוצאות אשר מסביב. להלן דוגמאות לכך:

• צילום – זו היא עלות משתנה, על אף שתקציב הצילום באירוע בת מצווה אינו מטפס כמובן לזה של אירוע חתונה כזה או אחר. מדובר על הסרטה פשוטה למדי, בנוסף לשניים או שלושה אלבומי תמונות סטילס. מדובר על עלות הסובבת סביב האלף ש"ח. שכירת מועדון לבת מצווה ברחובות מושפעת מעלות הצילום, ולעיתים בעל המועדון יציע לכם את הצילום כחלק מן השירות, או בהנחה משמעותית – עניין שכדאי לשקול.

• פוסטר לאירוע – עלותו בסביבות 40-200 ש"ח כתלות באיכות ובגודל. הוצאה זו היא קטנה יחסית לכל הדעות, ובהחלט שווה להוציאה לטובת הגדלת החוויה של האירוע לצורך העניין.
• מחיר – עלות שכירת מועדון לבת מצווה ברחובות תושפע גם מהיום בשבוע בו יתקיים האירוע. אין כל צל של ספק כי חגיגה ביום חמישי בשבוע תהיה יקרה יותר ב - 10 עד 15 אחוז מאשר חגיגה ביום רגיל. כתלות במספר המוזמנים, ניתן לחסוך אלפי שקלים, במידה שהאירוע לא יתקיים ביום מבוקש זה.

• אוכל – מן הסתם אחד מן האלמנטים המומלצים להוספה בשכירת מועדון לבר מצווה ברחובות, הוא בר מתוקים, זאת בהתחשב בגיל האורחים, ובעלות הנמוכה של הבר אשר בו מדובר בפועל, אשר מגיעה לכדי 400 ש"ח. רצוי לבדוק באופן עצמאי הכנסה של בר מתוקים כזה או אחר.

• אטרקציות שונות – יש מבחר גדול כל כך, עד שאנו בטוחים כי תתקשו לבחור: בועות, ערפל, עשן, סאונד, לייזרים, עמדות מולטימדיה, מיני הפעלות, מגנטים ועוד אוקיינוס שלם של אפשרויות כאלה ואחרות מיוחדות במינן.