מאמרים

מוסך איווקו


מחירים מומלצים של שירותי מוסך איווקו

אין זה סוד כי הכנסה של כלי רכב למוסך כל שהוא כרוכה על פי רוב בלא מעט חששות כאלה ואחרים בעיקר הצעת מחיר על טיפול במוסך כוללת התחשבות בשורה ארוכה של פרמטרים שונים. על בעלי המוסך לזהות את סוג הטיפול, לאבחן את הבעיה ולהמליץ לבעל הרכב על תיקון. מוסך איווקו לדוגמא מטפל בדרך כלל במשאיות, אוטובוסים, צמ"ה, צנועים וכלי רכב תעשייתיים נוספים אשר מיוצרים על ידי החברה האיטלקית. מוסך כזה אינו יכול להסתפק במערכת השיקולים הרגילה כמובן, אלא שעליו לקחת בחשבון את הרכיבים הייחודיים של כלי רכב מסחריים ומשאיות קלות לצורך הענין, ולעיתים קרובות הוא נדרש לגלות גמישות גם לגבי משאיות בינוניות, משאיות כביש כבדות, משאיות שטח ועוד סוגים שונים של רכבים.

כמה עולה כיום להחליף אלטרנטור?

למרות האמור לעיל, קיימות המלצות מסוימות כאלה ואחרות על שירותים אשר ניתנים במסגרת מוסך איווקו. באופן כללי, שעת עבודה של מוסך מורשה מטעם היבואן עולה 200-230 ש"ח. משתלם יותר לפנות אל מוסך מורשה משום שכך יכול הלקוח להיות בטוח באיכות העבודה, בפיקוח על הרכיבים ובהכשרה של אנשי המקצוע מן הסתם. שנית, יש עלויות יחסית קבועות אשר ניתנות במסגרת שירות או מרכבים למשאיות של מוסך איווקו. החלפת אלטרנטור ישן באלטרנטור חדש תעלה 1,000-1,400 ש"ח, החלפת מדחס ישן תעלה 1,500-3,000 ש"ח והחלפת מצתים תעלה 100-250 ש"ח בלבד. ניתן ללמוד מן הפערים אשר מופיעים ברשימה על הקשר בין מורכבות הטיפול למחיר הסופי.

איך מוצאים מוסך הוגן?

מי שמעוניין לפנות אל מוסך איווקו וליהנות משירות מקצועי במחיר נמוך יכול לבדוק המלצות, להתייעץ עם חברים ולקרוא מידע כללי על תחום המכונאות. האמת היא כי חשוב לדעת שיש סוגים רבים של שירותים אשר ניתנים במוסך, כאשר טיפולים שוטפים, תיקוני חשמל, פחחות או תיקוני אלקטרוניקה הם רק חלק קטן מהם מן הסתם. בסופו של דבר, לקוח של חברת איווקו זכאי ליהנות משנים רבות של עבודה על משאיות ורכבי החברה ותפקידו של המוסך הוא לעזור לו בהשגת המטרה.