מאמרים

לופטים למסיבות


בעבר, כשמדינת ישראל עוד הייתה בחיתוליה וכולנו היינו צעירים, היו מארגנים מסיבות בחצר הבית, היו אז בתים פרטיים והרבה פחות בניינים וכך ערכו מסיבות ואף חתונות בחצר של הבית והשמחה הייתה מרובה. אך עברו מאז הרבה מים בירדן והיום זה כבר לא יכול להתבצע. בניינים ובתים משותפים תופסים את מקומם של הבתים והחצרות והבתים החד קומתיים והאלטרנטיבה לערוך מסיבה מתחת לבניין, רחוקה שנות דור מן המציאות כיום.

קיימת כיום הגבלה של רעש מצד השכנים, אך הסירו דאגה מלבכם, היום יש לזה פתרון אחר והוא נקרא - לופטים למסיבות באזור המרכז. עם כל הכבוד, ויש כבוד רב, לדרום הארץ ולצפון, כשמדובר באטרקציות ובחיי הלילה, מרכז הארץ תמיד יהיה מספר אחת ברשימה. עם חדשנות בלי הפסקה, מסיבות בהשראה של מקומות בעולם, חיי לילה אשר נמשכים עד הבוקר, מרכז הארץ הוא הפתרון האידיאלי.

מה הם לופטים למסיבות ומה הם מציעים?
הרעיון בבסיסם של לופטים למסיבות נובע מן הצורך של לאפשר לכם לחגוג עם חברים שלכם או עם המשפחה שלכם, מבלי שתצטרכו לוותר על הפינוקים, אשר תכננתם לתת לאורחים שלכם. בתוך לופטים למסיבות במרכז נמצאים מערכות ישיבה מפנקות, ומתחם מפנק עם ג'קוזי ספא מרווח, מסכי פלזמה ומקרן וידאו, מערכת קולנוע. כמו כן, חדרי מנוחה מפנקים במיוחד, אשר בהם נמצאת מיטה זוגית וחדרי רחצה מאובזרים. המסיבות הכי מבוקשות בתוך לופטים למסיבות הן מסיבות הרווקות וכן מסיבות הרווקים – כאשר מדובר במסיבת הרווקות בדרך כלל תהיה אווירת ספא, אשר כוללת – ג'קוזי, טיפולי עיסוי, ארוחה מפנקת במיוחד ובריכת שחייה.

כמה זה עולה?
רוב הישראלים מקשרים בין פאר לבין עלות גבוהה. במקביל, היום לופטים למסיבות מציעים לכם מחירים סבירים ביותר. אפשר לשכור לופט במחיר שאומנם לא יהיה מחיר רצפה, אך הוא בהחלט יהיה מחיר הגיוני ביותר.