מאמרים

לופטים


החלטתם ממש ברגע האחרון שאתם רוצים לערוך מסיבה, ארגנתם כבר את כל החבר'ה, את האלכוהול ואת האוכל, כל מה שנותר לכם זה למצוא מקום טוב – סיפרו לכם על אודות לופטים ואתם רוצים בדקה התשעים ותשע לופט להשכיר עבור האירוע שלכם. מה הם הקריטריונים אשר יעזרו לכם לבחון לפיה את הלופטים? האם יש לופט אחד אשר אפשר לבחור בו או שיש מגוון של אפשרויות? תנשמו קצת ובואו לבחון במאמר זה לופטים לצורך האירוע שאתם עומדים לערוך.

בצורה זו תבחרו לופטים

כדי שתוכלו לבחור לופטים לאירועים שלכם, עליכם לבחון ראשית כל מה הוא התקציב שלכם. ישנם לופטים יקרים יותר וישנם זולים יותר. המחיר הוא משתנה לפי מידת הביקוש וההיצע של הלופט, הזמן והתקופה שבו אתם מזמינים את הלופט, למשל – באמצע השבוע זול יותר מאשר בסוף השבוע, המיקום של הלופט, מן הסתם לופט בתל אביב יעלה יותר יקר מאשר בדרום הארץ, כמות האטרקציות והאבזור שיש בתוך הלופט, וכן בל נשכח את הגודל של הלופט.

אין טוב כמראה עיניים
אם יש לכם אירוע בקרוב ואתם רוצים לערוך אותו בלופט, אנו ממליצים לכם להגיע ולראות את הלופט מקרוב במו עיניכם. יש מקרים כמו מסיבת רווקים או רווקות שזהו מספר מצומצם של מוזמנים אשר באים רק לחגוג, כאשר העיצוב והתפאורה פחות חשוב להם. תלוי מה סוג האירוע שלכם ומה הצרכים שלכם. אך במקרה של חתונה, יום הולדת או אירועים בסגנון כדאי שתבואו לראות את הלופט ממקור ראשון כי הגיוני שיהיו לא מעט מוזמנים לאירוע שלכם וצריך לבחון סידורי ישיבה, מקום לריקודים וכדומה. חשוב מאוד לבחור לופטים שיתאימו לקונספט של האירוע שלכם ולא לנסות להתאים את קונספט האירוע ללופט.