מאמרים

לופטים בתל אביב


לופטים בתל אביב הם המקום האידיאלי לקיים בו מסיבה סגורה, מסיבת רווקות, ימי הולדת או כל אירוע אחר שתעדיפו שיהיה אינטימי. הלופטים מציעים לכם מקום לאירוע אשר מנותק מהסביבה, מקום מעוצב לאירוע ברמה גבוהה ומיקום אידיאלי בעיר שאין בה לרגע הפסקה.
  אינטימיות
רביםבים רוצים לחגוג את האירוע שלהם באינטימיות מבלי להתחשב בשכנים שעשויים להפריע או לעצור את החגיגה ובלי שיגיעו אורחים לא קרויים למקום. לופטים בתל אביב הם מקום אידיאלי לקיום האירוע הפרטי שלכם ואין זה משנה אם אתם חוגגים רווקות, מסיבת יום הולדת או אפילו אם אתם מתכננים ערב לגיבוש החברה. האינטימיות מאפשרת לכל אחד מהחוגגים להשתולל ולפרוק כל עול מבלי שמישהו יבקר אותו או יעצור אותו כיוון שהלופט יעמוד רק לרשות המוזמנים.

עיצוב יוקרתי
לופטים בתל אביב מקפידים על עיצוב יוקרתי שלהם והכל במטרה להעניק לחוגגים את האירוע המיוחד ביותר שיכלו לחשוב עליו. לופטים בתל אביב מציעים לכם מפרט ברמה גבוהה בכל מה שנוגע לעיצוב ולאבזור של הלופט. כך ניתן לראות כי ישנה חשיבה עיצובית לפרטי פרטים של הלופט כמו למשל סלון מפנק שיכול להכיל את כל המוזמנים של האירוע, מטבח מפנק וחדרים בהם ניתן לנוח. כשתסתכלו על הלופטים השונים המוצעים לכם תוכלו לשים לב כי רובם מאובזרים במערכות שמע ברמה גבוהה, תאורה שתוסיף יוקרה לאירוע וכמובן שלכל לופט יש תוספות נוספות משלו.

עיר ללא הפסקה
ישנו יתרון עצום לבחירת לופטים בתל אביב כיוון שהעיר עצמה פעילה כל הזמן. תל אביב היא עיר שלא מפסיקה להפתיע ולכן הבחירה לקיים בה אירוע היא בחירה הגיונית. העיר מאפשרת לחגוג בה לפני שמתחיל האירוע שלכם ואם במקרה תרצו במהלכו להזמין טייק אווי או לקנות דבר מה ברגע האחרון, תמיד תמצאו מקום פתוח שישמח להעניק לכם שירות.