מאמרים

טרקטורונים למכירה


לכל אחד מאיתנו יש את המחלה שלו: יש כאלה שמכורים לממתקים, יש כאלה שלא יכולים לדמיין את חייהם ללא פייסבוק ויש כאלה שנשמתם פורחת רק כשהם רוכבים על טרקטורונים.

הם מכורים לאדרנלין, לרעש של מנוע השטח, לבוץ הטובעני והתחושה שלא ניתן להגדיר ולהבין, אלא רק לחוש במהלך הנסיעה על טרקטורון. קשה להאמין, אך לפני עשור כמעט ולא היו טרקטורונים, לפחות לא הדגמים המשוכללים שיש היום בשוק. למעשה, כל מי שמחפש היום טרקטורונים למכירה, יכול למצוא בקלות את הטרקטורון המנצח שלו.


טרקטורונים חדשים למכירה


טרקטורונים למכירה – מה חשוב לדעת


שוק הטרקטורונים העולמי והישראלי בפרט, גדוש היום במבחר עצום של טרקטורונים מכל הסוגים, לכל המטרות ובכל המחירים. כל מי שמחפש טרקטורונים למכירה, צריך רק להיכנס לאינטרנט ולמצוא לעצמו את הטרקטורון המתאים ביותר.

על כן חשוב להגדיר מראש מה מטרתו: האם הוא מיועד לנסיעות ספורטיביות, לטיולי שטח או לנסיעות לצורך עבודה בשטח. בנוסף, כדאי להחליט מראש האם רוצים טרקטורון אוטומט או חצי אוטומט.

טרקטורונים למכירה – איפה כדאי לחפש

היום ניתן למצוא מבחר גדול מאד של טרקטורונים למכירה מכל הסוגים: יד ראשונה, יד שנייה ויבוא אישי. אך כמו בכל רכישה, גם ברכישת טרקטורון אפשר "ליפול", במיוחד עם רכשתם טרקטורון יד שנייה. לרוב, אלה הם טרקטורונים חדשים שהרוכשים שלהם, אחרי סיבוב אחד בשטח, הבינו כי זה לא בשבילם והחליטו למכור אותם.

אולם ישנם גם טרקטורונים יד שנייה שבעליהם "קרעו" אותם בשטח ומצבם המכאני ירוד במיוחד. לכן, מי שלא רוצה להסתכן עם הטרקטורון, כדאי שלא יחפש טרקטורונים למכירה באתרי יד שנייה, אלא יפנה ישירות ליבואן.


טרקטורונים למכירה – אביזרים נלווים

אחרי שרכשתם טרקטורון ואתם מוכנים לרדת לשטח הבוצי המאתגר, חשוב שתשימו לב כי יש ברשותכם את כל הפריטים הבאים: רצועת גרירה, מגפיים, ערכת פנצ'רים, קומפרסור קטן, שאקלים ומפת שטח. את כל האביזרים הללו ניתן לרכוש בחנויות של טרקטורונים או באתרי האינטרנט במדורים של טרקטורונים למכירה.

בנוסף לכל אלה, רצוי שתרכשו כמה אביזרים חשובים אחרים כמו מרווח גחון גדול יותר, מתלים נפרדים לחלק האחורי של הטרקטורון, צמיגים גדולים יותר המתאימים לתנאי שטח קשים, תיבת הילוכים אוטומטית וכן הלאה. להשלמת הפק"ל אל תשכחו לדאוג לערכת קפה וכמה כעכים פריכים לנשנוש. אך מה שחשוב באמת: סעו בזהירות, היו תמיד ערניים וקשובים לסביבה.