מאמרים

טיפים לקידום אתרים


רוצים למצוא טיפים לקידום אתרים ?
התחום של קידום האתרים, הופך להיות תחום בעל חשיבות עצומה בעולם העסקי כיום. כל אתר זקוק לקידום מוצלח ואיכותי. לכן, החלטנו לרכז עבורכם מספר טיפים לקידום אתרים שיתמקדו בתחום קידום התוכן כפלטפורמה לקידום האתר.

התוכן שולט בכל פינה
פעמים רבות כשאתם קוראים טיפים לקידום אתרים, אתם נתקלים בשורות כמו " התוכן הוא המלך ". זה אמנם נשמע כמו קלישאה, אבל אין מה לעשות - זה נכון לחלוטין. קידום האתר תלוי כולו בתוכן אשר יקודם. אתר שמקודם בצורה יעילה יותר, הוא אתר שכולל תכנים רבים בנושאים שונים ומגוונים ( אפילו אם לכאורה תחום העיסוק הוא מצומצם ). חשוב מכל - אתר מקודם הוא אתר שמעלה תכנים חדשים ללא הרף, אשר אינם חוזרים על עצמם, ותמיד יכולים לחדש משהו לגולש.

שימוש נכון במילות מפתח
טיפים לקידום אתרים שקשורים לעולם התוכן מתמקדים גם בשילוב מתאים של מילות מפתח. אם אתם צריכים טיפים לקידום אתרים בתחום של מילות מפתח, חשוב תמיד לדעת לשמור על האיזון הנכון. לכאורה, אין שום בעיה טכנית להכניס תכנים בעלי כמות של 10% מילות המפתח. אולם בפועל זוהי טעות חמורה מאד. מדוע? כי אז יוצאים מאמרים שאינם קריאים, ומצד שני גוגל גם מזהה את הניסיון להחדרה בוטה של ביטויי מפתח, וכך אתם יוצאים קרחים מכאן ומכאן. לרוב ההמלצה היא לשים צפיפות ברמה של 3%-4%. טיפים לקידום אתרים גם יכולים להמליץ לכם להכניס כמה מאמרים ללא מילות מפתח כלל - אלא רק תכנים שיעשירו את האתר שלכם.

ולשים גם תיאור מתאים לאתר
לסיום, נזכיר טיפים לקידום אתרים בתחום של תיאור האתר. לכל אתר יש לרוב לשונית " אודות " שבה הוא מפרט קצת על עצמו. בלשונית זו מומלץ להכניס כמובן את מילות המפתח מספר פעמים, וגם בה לפרט מאד על האתר ולהכניס תכנים מעניינים וחשובים. זהו עמוד חשוב מאד, שראוי שיופיע במנועי החיפוש ויאפשר את קידום האתר בצורה אופטימאלית כמובן .