מאמרים

טיול לדרום אמריקהדרום אמריקה היא גן עדן להרפתקנים ולאוהבי הקצב הלטיני התוסס – יבשת גדולה, צבעונית ומגוונת שיש בה הכל ומכל: אנשים מדהימים, מוסיקה לטינית, קרנבל, מטבח עשיר, היסטוריה, תרבות וכמובן נופים מהיפים בעולם.

דרום אמריקה מהווה אחד מיעדי התיירות הפופולאריים בעולם ומציעה למטיילים עושר אינסופי וקשת רחבה של פעילויות, אטרקציות ומקומות מדהימים לבקר בהם. בדרום אמריקה יש הכל: חופי ים ציוריים, אגמים ומפלים שוצפים, הרי געש פעילים, אתרי תרבות ומורשת עתיקים, ג'ונגלים עם חיות בר נדירות, מסלולים לאוהבי אקסטרים, מוסיקה ריקודים והמון כדורגל. היא מתאימה לכל סוגי המטיילים – למשפחות עם ילדים, לזוגות אוהבים, לקבוצות וכו'.

טיול לדרום אמריקה – צ'ילה וארגנטינה

טיול לדרום אמריקה יכול להיות טיול לצ'ילה וארגנטינה, כולל האזור של דרום פטגוניה, חצי האי ואלדז ואיגואסו. פטגוניה או כפי שהיא גם מכונה – ארץ האש, זהו חבל ארץ פראי השוכן בקצה הדרומי של דרום אמריקה וללא ספק אחד מהאזורים היפים ביותר בעולם. טיול זה מאופיין בהרי האנדים הגבוהים והרי הגעש מושלגים, מדבר צחיח, ים סוער, קרחוני ענק הגולשים אל אגמי טורקיז למרגלות ההרים בהם שוכנים בעלי חיים נדירים.

דרום אמריקה הינה ביתם של מהגרים, נוודים, אינדיאנים ושמאנים מסתוריים, ושימשה גם את צ'ארלס דארווין במסעות החיפוש שלו אחר הזנים המיוחדים של עולם החיי.

טיול לדרום אמריקה – בוליביה ופרו

למי שמעדיף את הנופים הירוקים יותר, טיול לדרום אמריקה הכולל את בוליביה ופרו הוא המומלץ. בוליביה ממוקמת דרומית יותר מצ'ילה וארגנטינה ומאופיינת בנופים של הרים מושלגים, יערות ירוקים ואגמים כחולים צלולים. למרגלות הרכס העובר בין פרו לבוליביה קמה תרבות האינקה העתיקה. באזור תראו המון אתרים בעמק הקדוש, תבקרו במאצ'יו פויצ'ו, באגם טיטיקה, תפגשו אינדיאנים מקומיים (אל תפספסו את השווקים הססגוניים שלהם), ותיתקלו בזנים שונים של עולם החיי.

בכל טיול לפרו יש את המגוון הביולוגי הגדול ביותר בעולם: דוב המשקפיים, יגוארים, קופים, סוסי בר, תוכים, שקנאי פרואני, קורמורן, כלבי ים ועוד.

טיול לדרום אמריקה – קולומביה ואיי הגלפגוס

קולומביה ואיי הגלפגוס, גם הוא אחד האזורים המומלצים לכל מי שחולם על טיול לדרום אמריקה. קולומביה ממוקמת דרומית מעל פרו ומאופיינת בנופים הרריים מרשימים, הרי געש פעילים, אגמים כחולים ציוריים, נהרות עתירי מים, יערות גשם עתירי חיות בר וכפרים של אינדיאניים מקומיים. לידה שוכן האי גלפגוס בו המטיילים מסיירים ברגל בין מושבות של עופות ימיים, איגואנות ים וצבי ענק, שוחים בין אריות ים ופינגווינים.