מאמרים

טיול בברצלונה


ברצלונה היא אחת הערים המתויירות ביותר באירופה ובעולם כולו ולא בכדי. ברצלונה היא בירתה התרבותית, הפוליטית והעסקית של קטלוניה והעיר השנייה בגודלה בספרד והיא עיר מערבית נוחה לטיול ולהתמצאות.

טיול בברצלונה טומן בחובו ערב רב של קסם וחום ספרדי, ארמונות וארכיטקטורה יחידה ומפוארת, פארקים, מוזיאונים וגלריות, שילובים עוצרי נשימה של ישן עם חדש ושל אומנות עם כדור רגל ועוד אין ספור אטרקציות ייחודיות. בן אם תבחרו לבלות בה ימים או שבועות, אין ספק כי טיול בברצלונה - העיר בה חיו ויצרו אמנים מחוללי מהפכות השפיעו על מראה הייחודי של ברצלונה. האדריכל גאודי, מוזיאונים של ציירים ידועים כמו פיקאסו או מוזיאון דאלי בברצלונה מבטיחים חוויה תרבותית עשירה ומרתקת בכל גיל.

עוד מומלץ לנצל את השהייה בברצלונה למטרת טיול לספרד המציעה מבחר של יעדים ואתרים אטרקטיביים: תוכלו להגיע אל חופי קוסטה ברווה הקסומים בספרד, לטייל בטבע הפראי של הרי הפירנאים ובכפרים האותנטיים סביבם, ועוד מגוון של אפשרויות מרתקות.


טיול בברצלונה - ירח הדבש המושלם

טיול בברצלונה זו תמיד חוויה מענגת, הוסיפו לזה בן זוג שאתם אוהבים ותקבלו את ירח הדבש המושלם. מה הפלא? טיול בברצלונה כולל רחובות ציוריים, כנסיות וארמונות, פארקים ירוקים ומרחבים לפיקניק רומנטי של צהריים. אומנות רחוב ומוזיאונים, שדרות לה רמבלה הקסומות בהן תוכלו לטיל שלובי ידיים, בתי קפה, אוכל טוב עם הרבה יין ובעיקר הרבה מאוד רומנטיקה.

טיול בברצלונה

טיול בברצלונה - עם ילדים

טיול בברצלונה עם ילדים הוא חוויה משפחתית מענגת שתיזכר לזמן רב. הרחובות הקסומים הפארקים רחבי הידיים, אתרי הבילוי והשעשוע, גן חיות, מופעי רחוב, אקווריום וכמובן ה"אצטדיון", אין ספק שהילדים שלכם יאהבו טיול בברצלונה.

ברצלונה הינה עיר אירופאית מערבית נוחה לטיול וידידותית לילדים ובכול זאת, כמו בכול יעד אליו אנו נוסעים עם ילדים מומלץ לקרוא ולתכנן מסלול לפני טיול בברצלונה וגם לתרגל יחד עם הילדים מספר מילים בסיסיות ושימושיות בספרדית כגון תודה, שלום ובבקשה אשר יסייעו לילדים לתקשר עם המארחים המקומיים ויעצימו את החוויה .

טיול בברצלונה - תחבורה

מערכת התחבורה הציבורית בברצלונה הינה יעילה וזולה יחסית והיא כוללת אוטובוסים, מוניות, חשמליות,רכבות מטרו ואפילו רכבל. מומלץ להתחיל טיול בברצלונה בנסיעה באוטובוס התיירים העירוני. התמקמו בקומה השנייה של האוטובוס, וכעת תכלו לחוות טיול בברצלונה בצורה הנוחה והיעילה ביותר. תוכלו ליהנות מתצפית נעימה על העיר בעוד האוטובוס יוביל אתכם לכול אחת מ44 נקודות התיירות בעיר.

אם יצרתם טיול בברצלונה שהינו ספונטאני, ואין לכם תוכנית הישארו על האוטובוס ועשו סיבוב שלם של טיול בברצלונה בסופו בוודאי כבר תכירו מעט את העיר ותהיה לכם תוכנית. לאוטובוס התיירים ישנם 3 מסלולים שונים, וכאמור 44 הכרטיס הינו יומי ומהלך היום ניתן לעלות ולרדות בכול התחנות באופן חופשי, ניתן גם לרכוש כרטיס ליומיים או שלושה במחיר מוזל.

>>אוהבים את ספרד? קראו עוד אודות טיול לפירנאים בצפון ספרד.