מאמרים

טבעות אירוסין מעוצבות


טבעות אירוסין

המנהג להעניק טבעות אירוסין הולך ונהייה יותר ויותר נפוץ בארץ כמו בכל מקום אחר בעולם מטבע הדברים. בכלל, אין כל צל של ספק בכלל, כי הצעות נישואין הופכות לטקס מרשים ומרגש כאשר כל בן זוג רוצה להעפיל על כל חבריו, וכיום ניתן לשמוע על בן זוג שהציע נישואין תוך כדי צניחה חופשית, צלילה בים האדום, שייט בפיורדים של נורווגיה, או על יאכטה חלומית בהפלגה רומנטית. בכל המקרים הללו, ובכל המקרים האחרים של הצעת נישואין, נהוג כיום להעניק טבעת אירוסין לבת הזוג ובהרבה מקרים הדבר הדדי גם כן. אין זה סוד כי מדובר על אחד מן הרגעים החשובים ביותר בחייהם של שני בני הזוג. אז בואו ונראה מה כדאי לדעת על טבעות אירוסין מעוצבות.

 

טבעות אירוסין מיוחדות ביותר

אם אתם יודעים בדיור מה אתם רוצים להעניק לבן או בת הזג שלכם ואתם לא  מוצאים זאת בשום חנות ובשום מקום אחר, אתם צריכים טבעות אירוסין מעוצבות. הכוונה בסוג זה של טבעות היא שהטבעת מעוצבת עבורכם באופן מיוחד לפי החלום והרצון שלכם. ישנן חנויות תכשיטים העובדות עם מעצבי תכשיטים המסוגלים לעצב עבורכם כל טבעת שתחפצו. גם מעצבי תכשיטים עצמאיים ידעו לעשות עבורכם טבעות אירוסין מעוצבות בשלל סגנונות וצורות.

 

איך מזמינים טבעות אירוסין מעוצבות

עליכם לקבוע פגישה אישית עם מעצבת התכשיטים וביחד איתה לבחור את הטבעת הרצוייה לכם. כיום אפשר למצוא באינטרנט עיצובים מרהיבים של טבעות אירוסין מעוצבות שיהיו מאד קרובות למה שאתם מחפשים, ותכשיטנית מנוסה תוכל להתאים בין העיצוב הקיים לבין החלום שלכם. הדבר נעשה על ידי הכנת סקיצה בתוכנת המחשב שמוצגת לכם ושניתן לעשות עליה תיקונים ושינויים לפי הטעם שלכם. לאחר בחירת העיצוב הרצוי נעזרים בתוכנת לייזר מיוחדת שיוצרת את תבנית הטבעת. לאחר מכן יוצקים לתבנית את החומר שממנו רוצים ליצור את הטבעת (זהב, כסף וכדומה) וממשיכים עם שיבוץ אבן החן או היהלום שבחרתם לטבעת.

בדרך זו מעוצבת הטבעת לפי הרצון המדוייק שלכם ובהתאם לתקציב שלכם אשר נקבע מראש. אנו ממליצים על טבעות אירוסין מעוצבות בעבודת יד.