מאמרים

השכרת קרוואנים בישראל


מדוע לשכור קרוואן?
קרוואן מהווה דרך מצוינת ליהנות מהטבע, גם אם רוצים לישון במיטה כמו בבית. קרוואנים היום מאובזרים ברמה כה גבוהה עד שהם מאפשרים תחושת פינוק ונוחות כמעט כמו בחופשה בצימר או בבית מלון. חופשה בקרוואן היא חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת, בה ניתן לשהות בחופשה משפחתית, החופשה זוגית ואפילו בחופשה מעניינת עם החברים. זוהי הסיבה שהשכרת קרוואנים בישראל הפכה להיות עניין כה פופולרי בשנים האחרונות.

מה מכילים קרוואנים?
קרוואן הוא ממש מעין בית על גלגלים, ומכיל כל מה שצריך כדי ליהנות באופן מרבי:
• מיטות – בקרוואנים יש מיטות, שכמותן וגודלה משתנה מאחד לשני. יכולות להיות רק 2 מיטות וגם יכולות להיות 6-7 מיטות בקרוואנים משפחתיים גדולים. המיטות יכולות להיות נוחות מאוד, עם מזרונים כמו בבית.

• מטבח – האופציה לבשל בקלות היא חשובה מאוד כשבוחרים קרוואן. השכרת קרוואנים בישראל מאפשרת ליהנות ממטבחים מאובזרים, שמכילים כלי בישול, מיקרוגל, כיריים ואמצעים נוספים שנותנים יכולת לבשל באמת כל מה שרוצים.

• שירותים – אחד היתרונות הגדולים של קרוואן הוא שיש בו שירותים ומקלחת שמאפשרים לשמור על היגיינה גם כשנמצאים בטבע. הפינוק של מקלחת כשמסביבך יש יער או מדבר הוא מהנה מאוד.

• אמצעים נוספים – ברוב האופציות להשכרת קרוואנים בישראל, הקרוואן מגיע עם מגוון ציוד קמפינג, כמו מחצלות, תאורה חיצונית, מתקן לאופניים ועוד.

איך מטיילים עם קרוואן?
קרוואנים להשכרה בישראל הם לרוב נגררים לרכב ואפשר להגיע איתם לכל מקום בו אליו מגיע רכב פרטי. חניית הלילה של הקרוואן מתבצעת בחניונים מסודרים עם נקודות התחברות לביוב ולחשמל. חשוב לתכנן את הטיול לפי חניוני הלילה המתאימים. השכרת קרוואנים בישראל היא פשוטה, ולרוב חברות ההשכרה תשמחנה לעזור לכל אחד לתכנן את הטיול שיתאים לו.