מאמרים

הפקת חתונות בטבעזה בטבע שלנו

המסלול הסטנדרטי בדרך לחתונה מוכר לכולנו: תחילה יש למצוא את בן הזוג המתאים, לוודא ששני הצדדים מעוניינים להינשא זה לזו, לספר להורים ולחברים ולחגוג אירוסין, למצוא אולם, להקה או דיג'יי וצלם, טבעת ושמלת כלה, מקום לגור וציוד לדירה וכן הלאה עם חריגות לכאן ולכאן.

אולם, יש זוגות שמשהו משתבש אצלם בתהליך הזה, חלקם לא מצליחים למצוא את בן הזוג או שהוא לא מעוניין להמשיך הלאה, חלק לא מוצאים דירה, ויש כאלה שלא רוצים אולם. כן, לא מתאים להם להתחתן במקום שיועד במיוחד למטרה זו, והם מחליטים דווקא להתחתן במקום לא מסודר, או בלשון העם – בטבע. מה לעשות, יש כאלה שהטבע הוא פשוט בטבע שלהם.

זול זה לא


ההורים הפולנים עלולים להתנגד, אבל בדרך כלל כשזוג רוצה להתחתן בטבע הכי טוב פשוט להרים ידיים מלכתחילה ולא אחרי המריבות שממילא לא יעזרו. תנו להם, זה האירוע שלהם, אז מה אם אתם משלמים.
אז נכון, אתם מעדיפים לשלם יותר ולחסוך כאב ראש, אבל אל דאגה: להתחתן בטבע זה לא בהכרח יותר זול, ככה שאת כאב הראש ממילא תקבלו רק במחיר יותר יקר.

חתונה בטבע ונקע ברגל


האמת שדווקא אפשר לעשות הפקת חתונות בטבע לא רע בכלל, ויש לא מעט מקומות מרהיבי עין שמתאימים בול לחתונות. רק חבל שבדרך כלל המקומות האלה ממוקמים בחוֹרים. הייתי בחיי במספר חתונות שנערכו בטבע, והאמינו לי שזה לא היה במרכז הארץ.

כשאני אומרת הפקת חתונות בטבע אינני מתכוונת לגני אירועים שנמצאים על חוף הים או לחתונה בקיבוץ, אלא לטבע ממש, בלי גני אירועים מסודרים. בסך הכול החתונות האלה נחמדות בסופו של דבר, חוץ מחתונה של אחת מחברותיי שבה נקעתי את רגלי לאחר שנפלתי במהלך הריקודים לאחד הבורות על הדשא.

הפקת חתונות בטבע

איך עושים הפקת חתונות בטבע? ובכן, יש חברות שמתמחות בכך וידאגו עבורכם לכל מה שצריך בשביל הפקת חתונות בטבע, החל מסידור השולחנות ועד לעיצוב החופה. יש גם אנשים שמעצבים אירועים באופן פרטי, אבל לא בטוח שהם יוכלו לדאוג לאספקה של שולחנות וכסאות, כך שאתם תיאלצו לדאוג לכך והם ידאגו רק לעיצוב. קייטרינג כמובן זה לא בעיה למצוא, אלא אם כן אתם רוצים להיות טבעיים עד הסוף ולבקש מהאורחים להביא עימם את האוכל (ושמעתי גם על מקרים כאלה).

בכל מקרה, אם אתם בקטע של הפקת חתונות בטבע, רק תתחשבו באורחים ואל תתחתנו במכתש רמון או באמצע החורף, אחרת האורחים שלכם יהיו בעיקר העצים והאבנים.