מאמרים

הפעלות לבר מצווה


הפעלות לבר מצווה – עולם ומלואו

אם אתם עומדים בפני חגיגת בר המצווה של הבן, אתם חייבים לדעת כי בר מצווה היום זה לא מה שהיה פעם. אם פעם הסתפקו המשפחות וחתן הבר מצווה בהליכה לבית הכנסת ועלייה לתורה ובערב נערכה קבלת פנים צנועה בבית או באולם שמחות קטן, הרי שהיום הדברים שונים בתכלית.

כיום יש עדיין נערים שהולכים לבית הכנסת ועלים לתורה, אלא שאת המסיבה שלאחר מכן עושים בדרך שונה לחלוטין – פעילויות לבר מצווה מגוונות ושונות שאתם יכולים לבחור ביניהם להנאתכם המרובה . פעילויות אלה יכולות להיות במגוון סגנונות, כאשר הכל מתבצע כמובן בהתאמה לסוג אירוע בר המצווה שאתם מתכננים להפיק, וכמובן שגם על פי התקציב שאתם מקצים לפעילויות אלה.

הפעלות לבר מצווה – במה מדובר?

לא משנה אם אתם חוגגים את מסיבת הבר מצווה במסעדה או בחוף הים או בגן אירועים יוקרתי, אתם יכולים לשלב הפעלות לבר המצווה של הבן שלכם. אחרי האוכל, הצלם והתקליטן לבר המצווה תרצו גם קצת בידור. על פי אופי הנער ורצונו ניתן להזמין מעגל מתופפים – חוויה מוסיקלית קצבית בלתי נשכחת, אומן אורח שיכול לשיר ולעשות סטנד אפ מותאם לנער הבר מצווה, ביצוע שיר שנכתב במיוחד לאירוע עם פלייבק וכדומה. כל פעילות כזו יכולה לקרב בין המשתתפים המבוגרים והצעירים ולהפוך את המסיבה למשהו מאד מרגש .

אטרקציות נוספות

ציירי קריקטורות למסיבת בר מצווה זה דבר מדליק ומרשים. האורחים יכולים לקבל ציור קרקטורי של עצמם בזמן האירוע, או שניתן להנפיק מגנטים מצולמים מן האירוע למזכרת או מזכרות בדמות בלונים מיוחדים וכדומה, גם בנושא האוכל ניתן לגוון ולא להסתפק בארוחה המסורתית סביב השולחנות, אלא להזמין דוכני שוקולד, פופקורן, שערות סבתא, נקניקיות, פיצה המבורגרים וכיוצא באלה .

הפעלות לבר מצווה – כל מה שחלמתם עליו

כשתדברו עם נער הבר מצווה ותלמדו מה הוא היה רוצה במסיבה שלו תגלו שאין דבר שלא ניתן להשיג ובמחירים סבירים. אין צורך להקפיץ את כולם לחו"ל, אבל בהחלט ניתן להקפיץ את כולם מהנאה .