מאמרים

הלוואות פרטיות


מה הן הלוואות פרטיות?

אין זה סוד, כי כיום למגוון רחב של אנשים ישנן הוצאות רבות. המגזר הפיננסי המודרני מאפשר לרבים לממן הוצאות אלו בעזרת אשראי, ואלו הן בעצם ההלוואות הפרטיות. הלוואות אלו מוענקות לאדם פרטי ולא למטרות עסקיות ועל פי רוב סכומי הלוואות אילו הם נמוכים עד בינוניים, סכומים אשר נעים בין אלפי שקלים בודדים עד לכדי סכומים של 130,000 שקלים. ישנם סוגים ספציפיים כמובן של הלוואות מסוג זה, בהם הסכומים הניתנים גבוהים יותר, כדוגמת המשכנתא. ההלוואות האלו מתחלקות ל - 2 סוגים עיקריים: הלוואות בנקאיות והלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות בנקאיות

אלו הלוואות באמצעות הבנקים בישראל. הבנקים כיום מציעים מגוון רחב של הלוואות פרטיות. תנאי הריבית של הלוואות אלו מגוונים מאוד, כמו כן ניתן לבחור ממגוון סוגים של הלוואות ותנאים שונים. סוגי ההלוואות העיקריות הן:
• הלוואות משכנתא לרכישת דירה
• הלוואות אקספרס לכל מטרה – אלו הלוואות באישור מהיר
• הלוואות פרטיות לרכישת רכב
• הלוואות לסטודנטים

הלוואות חוץ בנקאיות

כיום יש באפשרות לקוחות רבים לקבל הלוואות ממקורות חוץ בנקאיות. השוק החוץ בנקאי התפתח רבות בשנים האחרונות, והוא רחב ומגוון מבחינת החברות המציעות שירותי הלוואות פרטיות. חברות אשראי לדוגמה, מציעות הלוואות פרטיות מהירות, ללא ערבים ובטחונות, בסכומים של עד 40,000 שקלים. חברות ביטוח גם הן מציעות הלוואות מהירות, על בסיס חסכונות פנסיונים. קיימות גם חברות פרטיות המוסדרות ובעלות אישור מהחוק להצעת הלוואות. ומציעות הלוואות מהירות בתנאים שונים.

לוקחים הלוואות פרטיות בצורה מסודרת

הלוואות פרטיות הן הלוואות למטרות פרטיות רבות ומשמשות אך ורק לאדם הפרטי ולא למטרות עסקיות. הלוואות אלו כמו שאמרנו, ניתן לקבל ממגוון מקורות, בין אם הן בנקאיות ובין אם הן חוץ בנקאיות כדוגמת חברות אשראי וחברות ביטוח. מגוון רחב של חברות מציעות הלוואות שכאלו בתנאים נוחים במיוחד. אם אתם נמצאים במצב בו נדרש לכם מימון עבור צורך מסוים כזה או אחר, הקפידו לבצע סקר שוק מקיף בין הגופים הרלבנטים השונים והבטיחו לכם מימון נוח יחסית עבור הצורך לשמו החלטתם לקחת את ההלוואה.