מאמרים

הלוואה


אנו זקוקים להלוואות מעת לעת מסיבות שונות ומגוונות, וכיום פרושות בפנינו אפשרויות רבות לכל סוג של מימון בו נחפוץ ולכל מטרה שהיא. בעבר, כאשר רציתם לקחת הלוואה מהבנק שלכם, היה עליכם לחכות זמן רב עד אשר היא נקלטה בחשבון הבנק שלכם. הבנק בדק בשבע עיניים את הבקשה שלכם, ורק לאחר הבדיקה המדוקדקת ההלוואה אושרה. בינתיים יכלו לחלוף אף מספר שבועות עד שהיא לאישור הגורלי.

בימינו, שוק ההלוואות השתנה לחלוטין. כיום אתם יכולים לקחת מסלול אשר נקרא הלוואת אקספרס, אשר במסגרתו הלוואות פרטיות או הלוואות לעסקים נקלטות באופן מיידי בחשבון שלכם בקלות יתרה.

הלוואה - כיצד זה אפשרי?

איך זה שהיום אפשר לקבל הלוואה מיידית בתוך זמן קצר במיוחד? שוק ההלוואות השתנה, והיום לא רק הבנקים יכולים להעניק הלוואות אלא גם גופים כמו חברות האשראי, חברות הביטוח או גופי מימון אחרים שיכולים לתת לא מעט הלוואות. הדבר הוביל לכך, שהיום על מנת למשוך לקוחות בצורה טובה, מציעים הגופים החוץ בנקאיים אפשרות לקחת הלוואה תוך זמן קצר ובקלות, כאשר הבדיקה עצמה היא קצרה באופן מיוחד.

לפני הלוואה - מה בודקים?

הלוואות לכל מטרה שתהיה ניתנות כאמור לאחר זמן קצר מאד. ברוב המקרים, ההתחייבות היא שההלוואה תיכנס לחשבון הבנק שלכם בתוך 48 שעות בלבד מהרגע שיצרתם קשר, ולעתים קרובות מדובר על תקופה קצרה אף יותר. כדאי להכין מראש את כל מה שגופי המימון השונים ידרשו - יתכן שהם יבקשו מכם להעמיד רכוש מסוים כבטחון להלוואה, או להחתים ערבים. אם תעשו זאת מהר – כך תקבלו גם את ההלוואה.

בטחונות או ערבים?


עם זאת, לא כל גופי המימון החוץ בנקאיים ידרשו מכם להעמיד בטחונות או ערבים בשביל לקבל הלוואה מיידית. יש היום גם גופים שמוכנים ללכת לקראתכם, ואם מדובר על הלוואה בסכום נמוך - אינכם נדרשים להעמיד לא בטחונות ולא ערבים! מדובר לרוב על הלוואות בסכומים של עד כ - 50 אלף ש"ח, אשר לא מהווים סיכון מבחינת הגוף המממן את ההלוואה.