מאמרים

בוק בת מצווה


בת המצווה מתקרבת וצריך להתחיל בהכנות לאירוע. הדבר שכל בת מצווה רוצה הוא בוק מקצועי. אם בעבר היו בנות המצווה מסתפקות בצילום של אבאמא או לכל היותר מביאים צלם לאירוע עצמו הרי שכיום הטרנד הלוהט בקרב בנות המצווה או בנות המצווש הוא בוק בת מצווה. איך יוצרים בוק כזה? אל מי פונים שיצלם? ומה היתרונות?

בוק בת מצווה – מתנה יפה  

היתרון הגדול בבוק בת מצווה טמון בעובדה שילדת הבת מצווה מרגישה כמו נסיכה ליום אחד. והרי זאת המטרה של כל בת המצווה, להעניק לילדה תחושה של נסיכה ליום אחד. בוק בת מצווה מקצועי יצלם את ילדת בת המצווה בסטודיו מקצועי, המכיל תפאורה ותאורה מתאימים, בנוסף הבוק כולל גם איפור לפני. בצבורה כזאת ניתן להבטיח שהבוק יצא לא פחות ממושלם. והרי זה מה שאנחנו רוצים!

בוק בת מצווה – צלם מקצועי  

הייחוד של בוק בת מצווה נעוץ גם בעובדה שמי שאחראי על הצילום הוא צלם מקצועי בעל ניסיון רב בצילום בוק לבת למצווה. על מנת לבחור את הצלם המתאים ביותר מומלץ להיכנס לאתרים של צלמי בוקים לבת מצווה ולהתרשם מהרזומה, הניסיון וכמובן מתיק העבודות. באמצעות תיק העבודות ניתן לראות את סגנון הצילום של הצלם: סקסי, קיטשי וכו'. לכל ילדה ניתן להתאים צילום שיבליט את הנוכחות שלה יותר ולכן ישנה חשיבות לסגנון הצילום של הצלם.

לאחר שסיננתם מבין עשרות הצלמים שניים שלושה שנראו לכם הכי מתאימים, תיפגשו איתם ותשמעו מה יש להם להציע, הן מבחינת המחיר והן מבחינת האיכות. כאשר אתם סוגרים עם צילום בוק ודאו שזה כולל גם איפור. זה יכול מאוד לבאס לגלות שהמחיר לא כולל איפור בסוף. ודאו שקראתם את כל האותיות הקטנות ואל תחסכו כמה שקלים. ברגע שהחלטתם להעניק לילדתכם בוק בת מצווה לכו עם זה עד הסוף. אין דבר ישמח אותה יותר מאשר לראות את עצמה יפה וזוהרת בבוק תמונות מקצועי ומושקע.

בוק בת מצווה – חוויה של פעם בחיים

בת מצווה היא המאורע הראשון הרציני לו זוכה ילדתכם. אם לבנים יש את הבר- מצווה הרי שעבור הבנות הבת מצווה היא הרבה יותר מעוד אירוע. בוק בת מצווה מושקע בהחלט מעניק ערך מוסף ומרגש לילדה. התמונות של הבוק מהוות מזכרת נהדרת עבור ילדת הבת מצווה מהאירוע החגיגי הזה.