מאמרים

טיול באל נידו


אל נידו הוא אחד המקומות הכי יפים שיש בפיליפינים. מי שמגיע אליו מבין שהוא עשה את הצעד הנכון אך אם אתם שוקלים אם להגיע אליו, בוודאי אתם שואלים את עצמכם כמה שאלות. המאמר הזה ינסה לענות על שלוש שאלות חשובות שכל מטייל ישראלי רוצה לקבל עליהן את התשובה. 

האם יש מסיבות באל נידו?

טיול באל נידו כולל גם חיי לילה עשירים ומעניינים. פאבים ומסיבות לא יהיה חסר אך עדיין מדובר על מבחר יחסית קטן בהתאם לגודל של המקום. יש לא מעט תיירים במקום ואולי יש כאלו שיחשבו שהמסיבות הללו הורסות את האותנטיות של המקום, אך רוב האנשים יסכימו שהיתרונות עולים על החסרונות. חייה לילה באל נידו עוד יכולים להפתיע אתכם וכדאי שתגיעו בגישה חיובית, כי לא בכל יום תרקדו בקרבת חוף הים עם בגדים קצרים ותיירים מכל העולם.

כמה זמן צריך להקדיש למקום?

כדי להיות באל נידו ולא להרגיש אתם ממהרים כדאי להיות במקום לפחות חמישה ימים. יש אנשים שיאמרו לכם שעדיף להיות בו יותר ויש כאלו שיאמרו לכם שפחות ולכן קשה מאוד להכריע בשאלה זו. איך תוכלו בכל זאת להתכונן היטב למשך השהייה שלכם במקום? תכננו את זמן ויעדי הטיול שלכם כך שתהיו יותר גמישים, גם אם זה יעלה לכם יותר. אל תרכשו טיסות או מעבורות מראש כי זה כול לפגוע בהנאה שלכם באופן משמעותי.

כיצד ניתן להגיע לאל נידו?

כדי להגיע אל העיירה יש צורך לקחת מעבורת או טיסה כיוון שמדובר בלק הצפוני של האי פלוואן. את הטיסה אפשר לקחת ממנילה, עיר הבירה שבה תנחתו מהארץ, ולאחר מכן יש לכם כמה אפשרויות. תוכלו לשלם למונית, תוכלו לקחת אוטובוס ותוכלו גם להיעזר בהסעות של המעבורות.