מאמרים

אטרקציות לבר מצווה


אטרקציות לבר מצווה שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח

תחום האירועים עבר הרבה מאד שינויים בשנים האחרונות ואפשר לומר כי כיום אחד מן הדברים הבולטים ביותר הוא אטרקציות לאירועים כאלה ואחרים. בין האירועים הללו בולטים יותר מכל אירועי בר מצווה לצד האטרקציות שלהם. אטרקציות לבר מצווה נועדו כיום על מנת להעשיר את חוויית האירוח ולהעניק לאורחים הצעירים ערך מוסף והנאה רבה לאורך כל האירוע. זו יכולה להיות כניסה מרשימה של חתן השמחה לאולם או מתנות כאלה ואחרות אשר יחולקו למזכרת - זה יכול להיות מתחם אטרקציות נייד אשר יוקם בשטח המסיבה או הפעלות מיוחדות בבר מצווה בטבע. השמים הם הגבול וכל העולה על דמיונכם יכול להיות בר השגה בבר מצווה שלכם.

אטרקציות לבר מצווה לפי שלבי האירוע

קיימות אטרקציות לבר מצווה אשר יתאימו לקבלת הפנים של האירוע (כנריות, בובות ענק מתנפחות, מופעי להטוטים), קיימות אטרקציות לבר מצווה שיתאימו לכל מהלך האירוע ( בר וידאו, פסלים חיים, קריקטוריסט, עמדות צילום אוטומטיות או האולפן השקוף בו האורחים יוכלו להקליט שירים) ויש אטרקציות לבר מצווה שמיועדות לרחבת הריקודים או לכניסה של חתן האירוע לאולם.

אטרקציות לבר מצווה המיועדות לכניסה חגיגית לאולם

אחת מבין אטרקציות לבר מצווה אשר זוכה לפופולאריות רבה היא אטרקציה המציעה בימוי הכניסה של חתן האירוע. בתחום זה אפשר להזמין כניסה על במה מוארת, כניסה בתוך מסך מתנפץ, כניסה על עגלת תופים או כניסה בליווי שופרות. בנוסף, קיימת גם אפשרות להיכנס בתוך כדורגל ענק או תוך כדי פריצת מסך, מה שיוצר בעינכם את הרושם המעניין ביותר, תוכלו לשלב בכניסה המרשימה שלכם.

אטרקציות לבר מצווה בתחום האוכל

בתחום האוכל קיימות אטרקציות לבר מצווה אשר כוללות בר ממתקים אקטיבי ומפלי שוקולד, הפקת ממתקים זוהרים ודוכני מזון מיוחדים שיספקו לאורחים מטעמים שהם לא ציפו להם בבר מצווה. בנוסף, קיימות אטרקציות בר מצווה בצורת סדנת שף בה הילדים יוכלו להכין מאכלים מיוחדים כמו סושי למשל או בצורת בר ממתקים מרהיב שניתן להזמין בכל סגנון שמתחשק לכם.