מאמרים

Sari Oz


מה הופך בית לאישי וייחודי?
בניית בית דורשת עבודה רבה והיעזרות בבעלי מקצוע שונים בכדי להפוך את הבניין לייחודי לנו. המנצחים על המקהלה הינם האדריכל ומעצב הפנים, אשר עושים את רוב עבודת העיצוב והתכנון של הבית, ומתאימים אותו הן לצרכינו והן לטעמנו האישי.

מה עושים בעצם האדריכל ומעצב הפנים?
• האדריכל: אדריכל, או ארכיטקט, עוסק בתכנון מבנים והוא האחראי על תכנון ועיצוב הבניין ותפקידו להוביל את מלאכת הבנייה. על האדריכל לקשר בין אנשי המקצוע השונים ובין דרישותיהם וצרכיהם של הלקוחות, נתוני השטח והאקלים, סביבת המבנה ועוד. כמו כן, על האדריכל לתת תשומת לב להיבטים של הנדסה, חוק ותקינה, וליצור לבסוף מבנה אסתטי ואמנותי.

• מעצב הפנים: עיצוב פנים הינו תחום התמחות באדריכלות העוסק בתכנון ושינוי חללים פנימיים, ועבודתו של מעצב הפנים מגיעה לאחר עבודת האדריכל ומשלימה אותה, ובלעדיה היו החללים ריקים מתוכן וסתמיים. מעצבי פנים כיום מתמחים בתחומים רבים הנוגעים לעיצוב ובניית הבית כגון חומרים, נגרות, תאורה, חשמל, ריהוט, צבע, טקסטיל ועוד.

Sari Ox- מעצבת פנים ואדריכלית
מעצב פנים ואדריכל, או במילים אחרות אדריכל פנים, הינו אדריכל בעל התמחות בעיצוב פנים, ובעבודתו יודע לשלב את שניהם. Sari Oz הינה בין אדריכליות הפנים המובילות בארץ, והיא ידועה ביכולותיה ליצור פתרונות אכסון יצירתיים ועיצובים מרהיבים לחללים, תוך מתן מענה לצרכי הלקוח. אדריכלית הפנים Sari Oz תוכל לסייע לכם בעיצוב חלל הבית, הקניית אווירה נעימה, נוחה ומזמינה וכן ירידה לפרטים הקטנים ביותר, כך שבסוף הבנייה תתקבל תוצאה המתאימה לכם הן מבחינת מבנה, הן מבחינת פונקציונליות והן מבחינת עיצוב. בהיותה אדריכלית, יכולה Sari Oz גם לפקח על כלל שלבי התכנון והבנייה, כך שלא תצטרכו לפנות לאיש מקצוע נוסף.