מאמרים

מקלחונים


מקלחונים יוצרים הפרדה מלאה
מאחר שכיום הדירות החדשות הולכות וקטנות בשטחן, עקב העלייה במחירי הדיור, נוצר מצב מעניין מאד. מצד אחד, הישראלים עדיין מעוניינים בדירות גדולות יחסית, אך מהצד השני יש צורך לחסוך במקום. על כן, פעמים רבות הסלון וחדרי השינה נותרים עדיין גדולים, אך הדבר פשוט מתקיים על חשבון חדר הרחצה. כעת, במקום שתהיה הפרדה בין חדר השירותים לחדר הרחצה - אלו נמצאים בחדר אחד. הדבר יוצר לא פעם צורך שאזור הרחצה, יהיה מופרד לגמרי מאזור השירותים למרות שהם בחדר אחד - ולכן התקנה של מקלחונים מהווה כיום את הפתרון המושלם.

איך המקלחונים יוצרים הפרדה?
ראשית, יש לזכור כי בניגוד לכל פתרון אחר, מקלחונים הם אלו שיוצרים את האיטום והבידוד המוחלט בין המתרחץ לבין הסביבה. מקלחונים מתוכננים כך, שיש להם קירות ודלת זכוכית גבוהות במיוחד, אשר גם כוללות חלקי איטום איכותיים. הזכוכית אטומה בין אם בחיבור שלה כלפי מטה, אך גם בחיבורים בין קירות ודלתות הזכוכית, יש איטום איכותי. הדלתות של המקלחונים, ננעלות באופן מגנטי, כדי למנוע יציאה של המים החוצה, אך מהצד השני היא גם מונעת חדירה של אוויר קר או ריחות בלתי נעימים לתוך המקלחון.
מקלחונים יוצרים גם הפרדה שמאפשר לכל אחד ליהנות מפרטיות מלאה בזמן שהוא מתרחץ. אפשר לבחור מקלחונים אשר כוללים זכוכית בעיצוב אטום למחצה או אטום לחלוטין. כך, האדם שמתרחץ יכול לדעת שאיש איננו צופה בו, והוא יכול להתרחץ באופן נעים, וללא הפרעות מבחוץ, אפילו אם יש עוד אדם בתוך החדר. ניתן לשלב התקנת מקלחונים עם ציפוי אמבטיות ואז חדרי הרחצה נראים מושלמים.

מתקדמים לפתרון המושלם

אין שום ספק כי מקלחונים הולכים והנעשים פופולריים במיוחד, לא רק בזכות העובדה שהמחיר שלהם הוא נוח יחסית ומשתלם - אלא גם פשוט משום שמדובר על שיטת הרחצה שמעניקה לנו את מקסימום הפרטיות, ומאפשרת לנו גם ליהנות מפתרון מעוצב ברמה גבוהה מאד.