מאמרים

היחוד של טיול לפיליפינים


כי התרבות במקום שונה

טיול לפיליפינים יכול להיות מסקרן במיוחד בעיקר בגלל התרבות. יהיה קצת מוזר לראות כל כך הרבה אנשים מערביים מארצות הברית, אירופה וכמובן גם לא מעט ישראלים, כאשר המקומיים שונים מהם מאוד. התרבויות אמנם קצת מתערבבות במקומות התיירותיים אך תמיד אפשר למצוא מסעדות מקומיות או מקומות יותר אותנטיים, אפילו מקומות יותר אותנטיים לשינה. אמנם הפיליפינים מקום יפהפה ויש הרבה מה לעשות אך כדאי לכם להתעכב על התרבות שלהם ולהכיר אותה לעומק.

בגלל הטבע, החופים והנופים

אי אפשר שלא לדבר על החופים המדהימים שיש באיים הללו. מדינת האיים הזו שמונה לפחות 7000 איים שונים עוד תפתיע אתכם בנופים היפים שלה ולא משנה מה גובה הציפיות שלכם. בסופו של דבר היחוד של טיול לפיליפינים הינו גם בחופים המרהיבים שלה. יכול להיות מסקרן מאוד גם אם כל היום תשכבו על החוף ותאכלו קוקוס, ואת זה עוד תגלו על בשרכם. השמש החמה והחול הזהוב, אנשים גולשים על החוף וגם צלילות במקומות מרהיבים, כל אלו יקסימו אתכם אפילו אם אתם לא טיפוסים של ים.

בגלל שהכול זול בפיליפינים

טיול לפיליפינים נשמע לכם טוב עד כה? חכו שתשמעו את הדובדבן שבקצפת: הכל ממש זול. הפיליפינים אמנם מדינה תיירותית מאוד אך בכל זאת הכול זול, אפילו במקומות הכי תיירותיים שיש. ככל שתתרחקו מהיעדים המרכזיים המחירים יצנחו עוד יותר וזה מסביר מדוע אנשים חושבים שהם בגן עדן כאשר הם מגיעים לשם. פתאום לעשות עיסוי בכל יום ולאכול במסעדות יוקרה לא יישמע לכם כמו עניין יקר כל כך ולכן לא משנה עד כמה אתם מעוניינים לצמצם את ההוצאות, טיול לפיליפינים הוא ממש לא המקום לחסוך על עצמכם.