מאמרים

תקשור רוחני


תקשור עם עולמות עליונים

תקשור היא יכולת או סגולה שמעטים ניחנים בה בעוצמה שניתן לזהות אותה או להיעזר בה. אנשים פונים לאנשים בעלי יכולת תקשור כאשר הם נמצאים בצומת חשובה בחייהם, או כשהם מבולבלים לגבי עתידם וכדומה. תקשור רוחני הוא למעשה יכולת מיוחדת של אנשים בעלי סגולות מיוחדות לתקשר עם עולמות עליונים שאינם טבעיים, על מנת להוריד משם תשובות או הארות עבור האנשים הזקוקים לעזרה.


כיצד מתבצע תקשור

כמספר המתקשרים מספר הדרכים. רוב המתקשרים מעידים על עצמם שהם נמצאים בתדר נכון ליצירת התקשור והדבר תלוי במצב הפנימי הטהור של המתקשר וההתכוונות שלו ליצירת הקשר. יש העושים זאת על ידי מדיטציה ואחרים על ידי תפילה ולחשים שונים המביאים אותם למצב של תקשור רוחני עם עולמות עליונים אלה.


האם על מתקשר לחזות את העתיד

אנשים רבים פונים לקבלת ייעוץ באמצעות תקשור רוחני על מנת לדעת מה יקרה להם בעתיד. מתקשר אחראי לא נותן תחזית לגבי העתיד, אלא מכוון את האדם הנמצא מולו להתמודד עם קשיים שעלולים לצוץ בחייו כפי שהוא מסוגל לחוש או לראות אותם באמצעות התקשור הרוחני. תקשור אינו ערובה לראיית הנולד, אלא להכוונת האדם על פי דרכו להתמודדות עם קשיים כאלה ואחרים בחיים שהביאו אותו לרצות ליצור קשר על עולמות עליונים.

תקשור רוחני מתבצע על פי אמונות שונות ובדרכים רבות. יש שמתקשרים על פי הדת היהודית ותורת הקבלה, ויש הנעזרים באסטרולוגיה ואחרים בדרכים נוספות, אבל כל אלה נעשים על מנת לנסות לעזור לאותם אנשים הזקוקים לעזרה ומזור בתנאי חיים שאינם וודאיים להם ושהם מעוניינים לקבל הדרכה באשר לדרך הנכונה עבורם ללכת בה.

תקשור רוחני יכול להיות דרך טובה לעזור לבני אדם הזקוקים לעזרה, אבל אין לנצל לרעה את סגולות המתקשר רק לשם גריפת רווחים כספיים על חשבון האדם המבקש עזרה.