מאמרים

תמ"א 38 בר"ג


למגורים בר"ג יש לא מעט יתרונות, וברור מדוע זוהי עיר יקרה ומבוקשת

עם השנים, הפכה ר"ג לאחת הערים המרכזיות והמבוקשות ביותר מבחינת מגורים במדינת ישראל. יש לה יתרונות רבים, שנובעים בראש ובראשונה מהמיקום שלה בסמיכות לתל אביב ולריכוזי העבודה והתרבות המרכזיים במדינה שלנו – בשילוב עם השקט של עיר צדדית ולא מרכזית והיכולת ליהנות בה מאיכות חיים גבוהה בפחות צפיפות. כשמוסיפים לכך מערכת חינוך איכותית וסביבה ירוקה ומטופחת, ניתן להבין מדוע מדובר בעיר מבוקשת שהמחירים של דירות בה לא זולים – אבל עם הזדמנויות של תמ"א 38 הם בהחלט הגיוניים.

ר"ג היא אחת הערים בהן תמ"א 38 היא נפוצה ביותר, ונבין מה שצריך לדעת על זה

כמו ערים רבות אחרות, גם הבנייה בחלקים גדולים מר"ג היא בנייה מיושנת, עם בניינים ללא מיגון רעידות אדמה, שבהחלט יכולים לעבור שיפוצי תמ"א 38 בר"ג. משום כך, תהליכים אלה של תמ"א 38 בר"ג הם תהליכים נפוצים למדי, ומדובר באחת הערים שנמצאת בתנופה אדירה של שיפוצים ובנייה. במסגרת שיפוצים אלה, דירות ובניינים ישנים עוברים מתיחת פנים, מוספים בהם חניות ומעליות, איכות החיים עולה – והכל בהשקעה ראשונית של רכישת דירה ישנה וזולה יחסית. זוהי הזדמנות חסרת תקדים עבורכם.

תמ"א 38 בר"ג – שנייה מתל אביב, באיכות חיים גבוהה ובמחיר נמוך מאי פעם

השקעה בדירה בר"ג יכולה להיות יקרה למדי, אבל גם משתלמת בטירוף. תהליכי תמ"א 38 בר"ג הופכים את ההשקעה בדירה ישנה להשקעה משתלמת ביותר לאורך שנים, כאשר לאחר השיפוץ ניתן ליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר, שנייה וחצי מתל אביב והכל בהשקעה מגוחכת לעומת הערך האמיתי של הדירה.