מאמרים

תא צילום לאירועיםתא צילום לאירועים זהו טרנד חדש שניתן לראות לאחרונה הרבה באירועים השונים. תא צילום זוהי אטרקציה חדשה שכבשה את שוק ההפעלות לאירועים. אטרקציה זו הינה מעניינת ומיוחדת ותמיד קוצרת מחמאות.

תא צילום לאירועים- להנציח את הרגע

מחפשים הפעלות לבר מצווה? בת מצווה? סתם יומולדת לילדכם האהוב? האטרקציה המוצלחת ביותר היא תא צילום לאירועים. הרי כילדים תמיד נכנסנו בשקט לתא הצילום הממוקם ברחבי הקניון, היינו משלשלים מספר טבעות ומצטלמים בפוזות הכי מצחיקות שיש.

האטרקציה המנצחת, תא צילום לאירועים, טומנת בחובה יתרונות רבים. הילדים תמיד נהנים להשתולל, להתחפש ולהתאפר ולצלם את עצמם במגוון סגנונות ופוזות. כמו כן, על ידי אטרקציה זו תוכלו לחסוך הוצאה על מזכרת מהאירוע. שכן, תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים. על ידי מבט אחד בתמונה, האורחים שלכם יזכרו באותו רגע של צחוק וכיף שחוו באירוע שלכם.

הדובדבן שבקצפת טמון בהפתעה לבעל השמחה שניתן לעשות בתא צילום לאירועים. בסוף האירוע כל חבר או חברה יוכלו להיכנס לתא הצילום ולהקליט את עצמם מברכים את בעל השמחה. אוסף ברכות זה יקנה לבעל השמחה מזכרת מקסימה ובלתי נשכחת מהאירוע.

תא צילום לאירועים

תא צילום לאירועים - לרגעים הקסומים בחיים

תא צילום לאירועים יכול לכלול בתוכו שפע רב של אביזרים, תחפושות, מדבקות, איפור, כובעים, מסיכות, כפפות ותכשיטים, כך שכל ילד או אורח שבא לאירוע יוכל לבחור לעצמו את האביזר שאליו הוא הכי מתחבר והכי אוהב. הכי נוח לו ללבוש והכי מתאים לו לאופי.

תא צילום לאירועים הוא בדרך כלל לא כל כך קטן ומאפשר לילדים להשתולל בתוכו ולהתפרק קצת וכמובן שתוך כדי כך ניתן להצטלם. אחר כך, כשרואים את התמונות בכל פעם מתמלאים בצחוק מתגלגל שמזכיר את הרגעים הקסומים, הכיפיים שחווינו.

כמו כן, לאחר הצילום ניתן לעצב את התמונות ולהוסיף כיתוב מסוים לפי בחירתכם, למשל: "מזכרת משמחת בת המצווה" או, "תודה שחגגתם איתנו" ועוד. ככל העולה על דעתכם. כמוכן, ניתן להוסיף ציורים ואפליקציות לתמונה ובכך להפוך אותה למיוחדת ומושקעת יותר.

כמובן שהילדים, יעלו את התמונה לפייסבוק ברגע שיגיעו הביתה וישתפו בה את כל חבריהם. תהיו בטוחים שהאירוע שלכם יקבל הכי הרבה לייקים שאפשר.