מאמרים

שולחן מנהלים


כל מנהל זקוק לשולחן גדול ומכובד, על מנת שתהיה לו סביבת עבודה נוחה ומסודרת. ישנם שולחנות מנהלים רבים הנמכרים בשוק, ומגיעים בשלל מידות, צבעים, עיצובים וסוגים.

בחירת שולחן מנהלים צריכה להיעשות בקפידה, שכן לא ניתן להחליפו בקלות. בדרך כלל שולחן מנהלים מגיע יחד עם שילוב של ריהוט נוסף כחלק מסט משלים וכולל, ומטרתו היא להישאר זמן רב במשרד אליו הוא מיועד. רוב שולחנות המנהלים המוכרים לנו, ממשרדים יוקרתיים ומסרטים, עשויים מעץ, אך כיום, ככל שהשוק המודרני מתפתח שולחנות מנהלים דווקא עשויים מחומרים אחרים ובהירים יותר.

שולחן מנהלים


איך לבחור שולחן מנהלים


בחירת שולחן מנהלים צריכה להיות לפי הצרכים של המנהל וגודל המשרד שלו. לחדר מנהלים קטן וצפוף, אין טעם לבחור בשולחן ענק ועגול. יש להתאים את הסגנון הדקורטיבי של שולחן המנהלים ואת צבעו, לעיסוק החברה ולמידת יוקרתה.

שולחן מנהלים מפואר העשוי מעץ אלון, במוסך שעובדיו מתלכלכים בו במהלך היום, ייראה מגוחך, לא קשור ולא פרקטי, מכיוון שיצבור לכלוך רב. לכן, בין אם אתם עורכי דין או מנהלי מוסך, עליכם להתאים את שולחן המנהלים בהתאם לסביבת העבודה ושטח החדר.


סוגים וסגנונות


שולחנות מנהלים מיוצרים בדרך כלל מעץ עבה, ממתכת, מזכוכית, ועוד. כיום, בעולם המודרני המתקדם קדימה כהרף עין, קיימים טרנדים חדשים בעיצוב שולחנות מנהלים, וניתן למצוא בשוק מגוון רחב של שולחנות כאלו החביבים יותר על הדור הצעיר של המנהלים.

שולחנות מנהלים כאלו מעוצבים בקו פשוט ונקי, כשהצבעים השולטים הם אפור, לבן ושחור. ניתן למצוא שולחנות מנהלים שמצורפים אליהם מגירות או מדפים קטנים, וניתן לרכוש גם שולחנות מנהלים פשוטים העומדים בפני עצמם.


מחירים מומלצים


ככל ששולחן המנהלים שלכם מעוצב יותר ועשוי מחומר איכותי יותר, כך יעלה מחירו. תהיו צריכים להחליט מהי המסגרת התקציבית שבה אתם יכולים לעמוד, וכמובן, מהם הצרכים האמיתיים שלכם בסביבת העבודה. שולחנות מנהלים יוקרתיים יכולים להגיע לכמה אלפי שקלים, ואלו הם שולחנות שיחזיקו אצלכם במשרד לשנים רבות בגלל איכות העץ מהם הם מיוצרים (או חומר אחר איכותי) .

למרות זאת, אם אינכם מעוניינים להשקיע כסף רב בשולחן המנהלים, אתם יכולים להסתפק בשולחן שיעלה כמה מאות שקלים, אך לעיתים רצוי להשקיע כסף, על מנת להיות רגועים ושקטים, ששום דבר לא יתפרק לפתע.