מאמרים

שולחן ישיבות


חדר הישיבות שלכם זקוק לשולחן שייצג אותו בכבוד? לא מוצאים שולחן ישיבות הולם, מכובד, ויחד עם זאת פונקציונלי ונוח? שולחן ישיבות הוא הפריט הבולט ביותר בחדר ישיבות. איזה שולחן מתאים? ואיפה מוצאים אחד כזה?

שולחן ישיבות ומתחילים לדון


שולחן ישיבות הוא שולחן שיש בו אמירה. הוא צריך להיות עם מראה רציני ומכובד, גדול דיו כדי להכיל מספר רב של אנשים, נוח ופונקציונלי, כדי שאפשר יהיה לשבת מולו בנוחות, לרשום רשימות, או להניח את המחשב הנייד, יציב מאד ועוד.

חברות ריהוט רבות מתמחות בהכנת שולחן ישיבות, מתוך היכרות מעמיקה עם הצרכים, עם הגדלים, השונים משמעותית משולחנות רגילים, ועם האופי המיוחד של שולחן ישיבות.

שולחן ישיבות – העלאת מסקנות

שולחן ישיבות פרקטי, הוא לרוב שולחן שבמרכזו חור, או ריבוע פתוח. אל תוך פתח זה נכנסים כבלים רבים, חוטי חשמל, חיבורים למקרן הקבוע, חוטי טלפון ועוד. ההחלטה על מיקום הפתח היא קריטית, מאחר והוא צריך להיות במיקום שלא יפריע להניח עליו דברים. חברות ריהוט רבות מציעות פתחים, שניתן גם לסגור אותם, ולכסות אותם, כך שמקרה של אירוע בחדר הישיבות, או שנדרש שולחן פנוי ככל האפשר, הפתח בשולחן אינו מפריע.

שולחן ישיבות – לפגישות חשובות

חברות רבות, הנוהגות לקיים שיחות ועידה, לנאום, או להקליט את תוכן הפגישה, זקוקות למיקרופון קטן. במקרים רבים, מציעות חברות הרהיטים, שולחן ישיבות, עליו מותקן באופן קבע מיקרופון, לרוב גמיש וארוך, שניתן לדבר אליו, ולהקליט את תוכן הפגישות. הדבר דורש הבנה מלאה של הצרכים של כל חברה ובקיאות בצרכים אלו.

הזמנת שולחן ישיבות

אם ברצונכם שולחן ישיבות מרשים, מכובד, מתאים לחדר ופונקציונלי, ניתן להתייעץ אם המעצב שתכנן עבורכם את חדר הישיבות, והוא גם יכול להזמין עבורכם שולחן כזה. ניתן גם לקנות מחברות רהיטים המתמחות בציוד וריהוט למשרדים או אצל נגר מומחה. בכל מקרה, חשוב מאד לדאוג שהמוצר שתרכשו יתאים לצרכים של המשרד שלכם ולאופיו, ולא פחות חשוב מכך, שהוא ישדר בדיוק את מה שאתם רוצים לשדר ברמה העסקית.