מאמרים

ריהוט למוסדותריהוט למוסדות צריך להיבחר בקפידה. הזמנת ריהוט למוסדות יוצאת זולה יותר, כאשר מחשבים זאת לכל פריט, וזאת כמובן כי הרכישה היא סיטונאית כמעט. יש לבצע סקר שוק רחב, למרות שרוב החברות הגדולות כבר עובדות עם אנשיהם הקבועים, ובכל זאת, תמיד יש מקום להתרעננות.

ריהוט למוסדות יכול להיות ריהוט לבתי הורים, משרדים גדולים, סניפי בנק, דואר ועוד, וכדאי שישלב בתוכו עבודה עם עץ, כלומר רהיטים, וכן עבודה עם חומרים נוספים כמו ריפודי כורסאות, משטחים מנירוסטה במקרים מסוימים וכו'. כמו כן השירות חייב להיות אדיב, כי מדובר בתהליך לא קצר, האנשים צריכים להיות אנשי מקצוע מנוסים והעמידה בזמנים אינה פחות חשובה מהריהוט עצמו.

איזה מסר תרצו להעביר ?

בחירת ריהוט למוסדות תלוי, כמובן, במוסד עצמו. הריהוט מהווה את רוב תכולת המקום והוא צריך להעביר מסר שיווקי ושירותי כאחד. בחירת הצבעים יכולה להיות עניין מאד חשוב, צבעים חמים יתאימו לאווירה ביתית, בעוד שצבעים קרים או טבעיים יתאימו לאווירה מנהלתית יותר.

צורה מעוגלת של הריהוט יתרום לתחושה נינוחה, שאפשר לשבת ולשוחח, כמו במוסד מכירתי, בעוד שריהוט עם פינות מחודדים יאיץ באנשים לעזוב, במידה ויש תור ארוך שצריך לדלל במהירות תוך כדי מתן שירות אדיב, אך יעיל. קיימים בעלי מקצוע שעוסקים בשיווק ומיתוג ויכולים לעזור בבחירת העיצוב, כמו אדריכלים ומעצבי פנים שיכולים לייעץ בכך גם.

שולחנות, כיסאות ומה שביניהם

למרות שהשולחנות והכיסאות מהווים את רוב הריהוט הנראה לעין, קיימים פרטי ריהוט נוספים המשתייכים למוסדות, כמו דלפקי שירות, ארונות אחסון, ויטרינות למוצרי נוי וכיוצא באלה. גם את הריהוט שהלקוחות לא רואים יש לבחור בקפידה ולוודא שהיד שבונה אותו, היא יד מקצועית ומהימנה.

בנוסף, יש לדעת מהו טיב חומרי הגלם, ואולי לבחור ביקרים יותר- כמו עצים מלאים, במקום בעץ חלול המכוסה בפלסטיק, למרות שלטווח הקצר נראה כי המחיר יוצא זול יותר בצורה הזאת, בטווח הארוך זה ישתלם. את חפצי הנוי יש להוסיף בעדינות ובטוב טעם, ולזכור שברוב המקרים "כל המוסיף גורע".

תחזוקה שוטפת של ריהוט למוסדות

ריהוט למוסדות נוטה להתבלות יותר מריהוט ביתי מטבע הדברים. האנשים שמשתמשים בו הם רבים ויש לדאוג שבמקרה של צורך בתיקונים יהיה למי לפנות. הריהוט הטוב ביותר הוא זה שיצליח להחזיק מעמד ולא יראו עליו את הזמן שעבר מאז שהוזמן.