מאמרים

רואי חשבון


משרד רואי חשבון מסייע לכם בפתיחת העסק

חולמים לפתוח עסק חדש ולצאת לדרך חדשה ועצמאית? לצד ההתרגשות הרבה שוודאי מלווה את התהליך החדש הזה אשר עובר עליכם, צריך להתכונן לכך שיש הרבה מאד תהליכים פיננסיים ופרוצדוראליים שיש לעשות עם תחילת פעילות העסק. לפני תחילת פעילות העסק – צריך לפתוח תיקים במס הכנסה, במס ערך מוסף ובמוסד לביטוח לאומי, להתחיל למלא ספר תקבולים, לשלוח את ההצהרות על ההכנסות שלכם לרשויות השונות ובאופן כללי, להתחיל לבצע מעקב שוטף אחרי כל התהליך הפיננסי בעסק שלכם בצורה מקצועית ומבוקרת על מנת שהדיווחים לרשויות המס יהיו מהימנים לחלוטין, וללא כל בעיות שתתגלנה חלילה מאוחר יותר. לפני שאתם הולכים לאיבוד בים המידע - למה לא לפנות אל משרד של רואי חשבון מקצועיים שיסייע לכם?

הולכים אתכם צעד אחר צעד

בשלב הראשון, משרד של רואי חשבון יוכל לסייע לכם בכך שההוא יפתח עבורכם את כל התיקים. במקום שאתם תיסחבו במשך מספר ימים לרשויות השונות ותתמודדו עם הביורוקרטיה של השלטונות, תשאירו את העבודה למומחים. רואי חשבון יפתחו עבורכם את התיקים, בהסתמך על הפרטים שאתם תעבירו אליהם, והם גם יהיו מוסמכים למסור בשמכם את ההצהרות השונות.

ליווי עסקי בהמשך

לאחר שהעסק שלכם הוקם, משרד רואי חשבון יוכל לסייע לכם רבות בתהליך הליווי העסקי, וידריך אתכם בצעדים הפיננסיים השונים. רואי חשבון מומחים יוכלו להסביר לכם מה המשמעות של הצהרת המס שאתם צריכים למסור, מה המשמעות של טופס 106, וכמובן יסבירו לכם כיצד ניתן לבצע את תשלומי המס בצורה יעילה יותר, כך שתוכלו להמשיך להרוויח, אך לא להגדיל את חובת המס למדינה.

ממשיכים כל הדרך


כמובן שמשרד של רואי חשבון לא ילווה אתכם רק בצעדים הראשונים שלכם. יחסים תקינים עם משרד רואי חשבון, יבטיח שגם ככל שהעסק שלכם יגדל, יתרחב ויתפתח - אתם עדיין תמשיכו לשתף פעולה עם רואי החשבון. יחסים שמבוססים על אמון הדדי, ועל עבודה מקצועית, בוודאות יסייעו לכם להצליח, כשאתם מפקידים את הניהול הפיננסי בידי המומחים.